تاكنون 625 نفر از اعضاي سازمان جهت دريافت تجهيزات دفاع شخصي ثبت نام كرده‌اند

۱۳۸۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۳ - کد خبر: 22525
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دكتر حسن هويدا، با اشاره به ثبت نام اعضاي جامعه پزشكي متقاضي دريافت تجهيزات دفاع شخصي در اين معاونت، گفت: از زمان آغاز ثبت نام متقاضيان دريافت تجهيزات دفاع شخصي در 22 آبان ماه تا ابتداي دي ماه، 625 نفر از اعضاي سازمان نظام پزشكي با ارايه مدارك مورد نياز، خواستار دريافت اين تجهيزات شده‌اند.

وي افزود: از اين 625 نفر، 427 نفر مرد و 198 نفر زن هستند كه 305 نفر از آنان زير40 سال و مابقي بيشتر از 40 سال سن دارند.

دكتر هويدا اعلام كرد: 533 نفر از متقاضيان پزشك عمومي يا متخصص و 92 نفر اعضاي پروانه‌دار غيرپزشك سازمان نظام پزشكي كشور هستند.

وي اضافه كرد: 238 نفر از متقاضيان، خواستار دريافت اسپري اشك‌آور و 387 نفر هم متقاضي دريافت شوكر الكتريكي بوده‌اند.

به گفته معاون امور رفاهي و اجتماعي سازمان نظام پزشكي، واگذاري تجهيزات دفاع شخصي به افرادي كه ثبت‌نام نموده و بررسي صلاحيت آنها به اتمام رسيده، آغاز شده است و هم زمان با ثبت نام متقاضيان جديد، مراحل بررسي درخواست‌ها و صلاحيت افراد متقاضي ادامه دارد.

دكتر هويدا، در ادامه با اشاره به آغاز ثبت نام اعضاي سازمان نظام پزشكي استان تهران كه متقاضي دريافت آرم طرح ترافيك هستند، اظهار كرد: به منظور تأمين رفاه و آرامش اعضاي سازمان، ثبت نام متقاضيان دريافت آرم جهت تردد در محدوده طرح ترافيك شهر تهران از ابتداي ديماه و صرفاً از طريق اينترنتي صورت مي‌گيرد.

وي افزود: ميزان سهميه و قيمت آرم طرح ترافيك سال 1390 هنوز به سازمان نظام پزشكي اعلام نشده است اما اميدواريم با توجه به رشد تعداد اعضاي سازمان در شهر تهران، سهميه پيش‌بيني شده جهت اعضاي جامعه پزشكي استان تهران نيز نسبت به سال گذشته رشد داشته باشد.

معاون امور رفاهي و اجتماعي سازمان نظام پزشكي، خاطر نشان كرد كه سال گذشته 6500 آرم طرح ترافيك، با توجه به اولويت تخصصي و شغلي و محدود زندگي و فعاليت اعضاي سازمان، در ميان بيش از 12 هزار متقاضي توزيع شد و پيش‌بيني ما براي ثبت نام متقاضيان دريافت آرم ترافيك سال 1390، بين 13 تا 14 هزار نفر است.

وي در پايان با بيان اين كه ثبت‌نام از متقاضيان براي دريافت آرم طرح ترافيك تهران تا پايان ديماه سال جاري از طريق سايت www.irimc.net ادامه خواهد داشت، گفت: از اعضاي جامعه پزشكي درخواست مي‌كنم كه با توجه به قرار گرفتن محدوده فعاليت تخصصي و يا زندگي و نيز با در نظر گرفتن اولويت تخصصي خود، نسبت به ثبت نام دريافت طرح اقدام كنند تا همانند گذشته نيازمندان واقعي آرم تردد در محدوده طرح كه در حوزه‌هاي اورژانس، جراحي، بيماري‌هاي قلبي و عروقي، زنان و زايمان و بيهوشي فعاليت مي‌كنند در اولويت دريافت اين طرح قرار گيرند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.12007s, 18q