راز قتل پسر بعد از فوت پدر فاش شد

۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۴ - کد خبر: 225321
راز قتل پسر بعد از فوت پدر فاش شد

سلامت نیوز:فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از برملاشدن راز قتل پسر بعد از فوت پدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ، محمدرضا روشندل اظهار کرد: با فوت پدر خانواده‌ای در زرندیه و در مراحل تحقیقات کارآگاهان پلیس، راز فقدانی چهارساله پسر این خانواده برملا و مشخص شد، او توسط پدرش به قتل رسیده است.

به گزارش به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی تصریح کرد: در سال 1392 خبر گم‌شدن پسر 27 ساله‌ای به پلیس آگاهی شهرستان اعلام شد و با ثبت مشخصات مفقودی این فرد در سامانه پلیس، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد که بعد از گذشت چندین سال هیچ اطلاعی از سرنوشت او به دست نیامد.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه افزود: در مراحل رسیدگی به این پرونده و بعد از مدتی از فوت پدر خانواده، اطلاعاتی از قتل فرد مفقودی به دست آمد و بلافاصله تحقیقات تخصصی کارآگاهان در این خصوص با تحقیقات از اعضای خانواده آغاز شد.

روشندل گفت: در مراحل بازجویی اعضای خانواده مشخص شد که پسر جوان خانواده به علت اعتیاد، با پدرش درگیری داشته است و سرانجام توسط پدر خانواده به قتل رسیده و در حیاط منزل دفن می‌شود.

وی بیان کرد: بعد از گذشت چند سال و بعد از فوت پدر با توجه به حرکات و رفتار مشکوک او و گریه و زاری که در گوشه‌ای از حیاط منزل داشته، دیگر اعضای خانواده به رفتار او مشکوک می‌شوند و بعد از فوتش، اقدام به کندن حیاط منزل می‌کنند که با آثار جسد برادرشان روبرو می‌شوند.

به گفته وی با هماهنگی مقام قضائی جسد مقتول برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی ارسال شد و مراحل رسیدگی به پرونده همچنان ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.07421s, 18q