بانوی ویلچر نشین صاحب منزل شد + پست رضا صادقی

۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۹ - کد خبر: 225536
بانوی ویلچر نشین صاحب منزل شد + پست رضا صادقی

سلامت نیوز:رضا صادقی، خواننده مطرح پاپ کشور که نسبت به انتشار عکسی که در آن بانوی ویلچر نشینی در حال تهیه غذا از سطل زباله ای بود، واکنش داده بود اقدام به اجاره منزلی برای این بانو و دو فرزندش کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، صادقی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش با اعلام این خبر خواستار نگاه منصفانه مردم شد. در متن منتشر شده توسط این هنرمند هرمزگانی آمده است:

"خدارو شکر امروز یک خونه مناسب برای این هم زبون که ایرانی افغانی هست تهیه شد و انشالله توی همین یکی دو روزه حال خوب خودش و بچه هاش و به اشتراک میزارم خدمتتون .فقط برام سواله چرا بعضی ها ظالمانه در مورد این مادر این زن قضاوت می کنن؟بخدا این رسم انسان دوستی نیست. این زن بی پناه فقط می‌خواد از این وضع خلاص بشه و بچه هاش و با ارامش بزرگ کنه . بازم تشکر از خانوم زارع برای پیگیری دقیق و دلسوزانه .. فعلا تا همینجا ... تا بعد..."

البته پیش از این محمد استاد، رئیس هیئت‌مدیره جامعه معلولین استان هرمزگان نسبت به انتشار این عکس واکنش نشان داده و بابیان اینکه فردی که در این عکس مشاهده‌شده است از اتباع بیگانه و دارای دو فرزند است، تصریح کرد: جامعه معلولین استان به‌عنوان یک سازمان مردم‌نهاد و بدون کمک دولتی از مدت‌ها پیش این فرد را شناسایی و برای کمک بارها به منزلش مراجعه کرد که با مقاومت و عدم همکاری‌اش مواجه شد.

استاد بابیان اینکه برخی با سنگ‌اندازی در تلاش‌اند مانع از دیده شدن فعالیت‌های جامعه معلولین استان هرمزگان هستند، اضافه کرد: در تلاشیم به‌عنوان یک سازمان مردم‌نهاد از دو طریق آموزش تحصیلی و توانمندسازی جامعه معلولین آن‌ها در خودکفایی‌شان نقشی داشته باشیم.نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.71105s, 18q