دبير علمي كنگره بين‌المللي بي‌هوشي:

500 عنوان مقاله از سراسر جهان به دبيرخانه كنگره بین المللی بیهوشی رسيده است

۱۳۸۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۰ - کد خبر: 22648

به گزارش سلامت نیوز دكتر "رضا آخوندنژاد" در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بيان اين‌كه اين كنگره 22 تا 24 دي‌ماه در اهواز برگزار مي‌شود ، اظهار داشت: مقالات ارسال شده به دبيرخانه يازدهمين كنگره بين‌المللي بي‌هوشي از سوي هيات داوران كنگره كه متشكل از داوران ايراني و خارجي است مورد بررسي قرار گرفته‌اند كه از ميان 500 مقاله دريافت شده، تعدادي براي ارايه در كنگره به صورت سخنراني و پوستر انتخاب شده است.

وي افزود: در كنار برگزاري كنگره بين‌المللي بي‌هوشي، چندين كارگاه تخصصي و فوق تخصصي نيز با حضور اساتيد مطرح داخلي و خارجي در رشته بي‌هوشي برگزار مي‌شود.

آخوندزاده تصريح كرد: مراقبت‌هاي بيمار در بخش ICU، راه‌هاي هوايي بيمار، كنترل دردهاي حاد و مزمن بيمار پس از عمل جراحي، عوارض بي‌هوشي حين عمل جراحي و مراقبت‌هاي مربوط چند نمونه از موضوعاتي است كه در مورد آنها كارگاه‌هايي تخصصي برگزار مي‌شود.

رييس بيمارستان گلستان اهواز خاطرنشان كرد: تعداد زيادي اساتيد مطرح داخلي و خارجي در يازدهمين كنگره بين‌المللي بي‌هوشي در اهواز شركت خواهند كرد. همچنين تعداد زيادي از شركت‌كنندگان در اين كنگره اساتيد ايراني مقيم كشورهاي خارجي هستند كه حضور آنها در اهواز قطعا در ارتقاء سطح علمي منطقه موثر خواهد بود.
دبيرعلمي يازدهمين كنگره بين‌المللي بي‌هوشي اظهار داشت: تجليل از اساتيد پيشكسوت رشته بي‌هوشي از برنامه‌هاي جانبي كنگره است كه براي اجراي اين برنامه از اساتيد پيشكسوت رشته بي‌هوشي در سراسر كشور دعوت شده است.

آخوندزاده گفت: شهر اهواز مي‌تواند به عنوان قطب‌هاي منطقه مطرح باشد و برگزاري چنين برنامه‌هايي در ارتقاي سطح علمي منطقه و توسعه توريسم‌ درماني در اهواز موثر خواهد بود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.41627s, 18q