سومين دوره آزمون اصناف تجهيزات پزشكي در خرم آباد

۱۳۸۹/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۴ - کد خبر: 22651
به گزارش سلامت نیوز به نقل از وبدا ، لرستان ، سومين دوره آزمون اصناف پزشكي با حضور پنج شركت كننده در اين آزمون صبح روز شنبه چهارم دي ماه 89 در سالن اجتماعات معاونت درمان دانشگاه برگزار گرديد.
اين آزمون در راستاي اجراي ماده 25 دستورالعمل پيشگيري و مبارزه با قاچاق تجهيزات پزشكي وفصل هشتم آيين نامه آن و اعمال مقررات مربوط به توزيع ، نظارت و قيمت گذاري وسايل پزشكي به صورت فصلي در دانشگاه هاي علوم پزشكي برگزار مي شود و كليه مراكز و واحدهاي عرضه كننده تجهيزات پزشكي ملزم به آشنايي با قوانين مذكور و رعايت آنها مي باشد كه به صورت الكترونيكي طراحي و مورد تاييد اداره كل تجهيزات پزشكي وزارت بهداشت قرار گرفته است.
در اين دوره آموزشي، اصناف مربوطه بااستفاده از بسته آموزشي نرم افزار(CD) شامل فايل هاي فلش كليه دروس و فايل هاي pdf قابل چاپ، آموزش هاي لازم را فرا گرفته و از طريق سايت سامانه آموزش الكترونيكي به نشاني www.meratsaadat.com ،ثبت نام و دوره را طي مي نمايد.
برگزاري آزمون ها و صدور مجوز فعاليت واحدهاي صنفي پذيرفته شده توسط دانشگاه هاي علوم پزشكي با هماهنگي اداره كل تجهيزات پزشكي و سازمان بازرگاني استان ها انجام مي پذيرد و حداقل نمره قبولي در اين آزمون 73 از 100 مي باشد.
گفتني است برآورد مي شود كه در سطح اول استان لرستان 30 نفر در زمينه توزيع تجهيزات پزشكي فعاليت داشته باشند كه در دو دوره قبلي از بين شركت كنندگان تنها چهار نفر موفق به كسب مجوز در اين آزمون شده بودند و در دوره سوم نيز 14 نفر ثبت نام كرده بودند كه پنج نفر آنها در آزمون سوم شركت كردند.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.76541s, 19q