سال آینده در خرم آباد ؛

همايش سراسري انطباق خدمات بهداشتي درماني با موازين شرع

۱۳۸۹/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۵ - کد خبر: 22652
 به گزارش سلامت نیوز به نقل از وبدا، استان لرستان ، همايش سراسري انطباق خدمات بهداشتي درماني با موازين شرع مقدس اسلام در ارديبهشت ماه سال آينده با مشاركت معاونت تحقيقات و فناوري، معاونت درمان، دانشكده پرستاري مامائي، كميته تحقيقات دانشجويي، مركز تحقيقات گياهان رازي و نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار مي گردد.
از آنجا كه رعايت اخلاق، آداب و توجه به ارزشهاي الهي و انساني در همه فعاليتها و تلاشهاي علمي و غير علمي يكي از اصول پذيرفته شده جامعه بشري در تمام اعصار بوده و بشريت كه براي نيل به رشد و تعالي و حاكميت نظم، انضباط، عدالت، احترام متقابل و جلوگيري از هرگونه تخلف بايد پايبند به اصول اخلاق منطبق با عقل بشري در همه امور باشد، كاربرد اخلاق در حرفه ي پزشكي يك ضرورت است و بشر مكلف به اجراي قوانين شرع مقدس در تمام حيطه هاست.
در اين راستا همايش سراسري انطباق حول محورهاي: 1-نقش اخلاق در رشد و بالندگي خدمات پزشكي 2- رابطه ارزشهاي متعالي و ضوابط شرعي در خدمات پزشكي   3 - واحدهاي نظارتي، ارشادي و كاربردي نمودن قانون انطباق 4- مطالعات تطبيقي در دانشگاه علوم پزشكي برگزار خواهد شد.
گفتني است رياست اين همايش بعهده دكتر اردشير شيخ آزادي سرپرست دانشگاه، مسئوليت دبير علمي همايش بعهده دكتر غفارعلي محمودي و مسئوليت اجرائي همايش بعهده دكتر محمدحسن كائيدي مي باشد.
ضمناً از علاقمندان به شركت در اين همايش ارزشمند تقاضا مي شود براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت اينترنتي www.RLums.ir مراجعه نمايند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.83978s, 19q