انگشتان آسيب ديده روستاييان گاودانه به صورت رايگان جراحي مي‌شود

۱۳۸۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۳ - کد خبر: 22687
به گزارش سلامت نیوز عبدالجليل كلانتر هرمزي  اظهار داشت: متخصصين جراحي پلاستيك مركز پزشكي، آموزشي و درماني 15 خرداد آمادگي دارند تمامي روستاييان گاودانه استان كهگيلويه و بوير احمد كه تا به حال انگشتان دست خود را به وسيله "گرگر يا جره " به دليل عدم وجود پل براي گذر از رودخانه از دست داده‌اند را به صورت رايگان جراحي و ترميم كنند.

وي افزود: روستاييان مي‌توانند آمار دقيقي از تعداد آسيب ديدگان همراه با مشخصات فردي خود را با تأييد فرمانداري يا نهادهاي مسئول اين منطقه تهيه كنند و براي بيمارستان 15خرداد ارسال كنند تا مراحل اعزام اين افراد هر چه سريعتر به تهران صورت پذيرد.

كلانتر هرمزي گفت: معلولان روستاي گاودانه مي‌توانند با هماهنگي و پشتيباني مسئولان استان كهگيلويه و بوير احمد به طور يك جا و دسته جمعي در يك روز واحد به وسيله يك اتوبوس به بيمارستان 15خرداد مراجعه كنند تا اين مركز نيز در سريعترين زمان ممكن با در اختيار گذاشتن يكي از درمانگاه‌هاي اين بيمارستان اين آسيب ديدگان انگشت دست را ويزيت، معالجه و در نهايت عمل جراحي بر روي دست آنان صورت داده شود.

عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي  در گفت‌وگو با  فارس  تأكيد كرد: متخصصين جراحي پلاستيك مركز پزشكي، آموزشي و درماني 15 خرداد در صورت موافقت مسئولان فرمانداري و دانشگاه علوم پزشكي استان كهگيلويه و بويراحمد اين آمادگي را نيز دارند كه به صورت يك تيم تخصصي جراحي پلاستيك شخصأ در روستاي گاودانه حضور يابند و مراحل ويزيت، معالجه و جراحي را انجام دهند.

كلانتر هرمزي خاطرنشان كرد: آسيب ديدگان انگشت قطع شده روستايي گاودانه مي‌توانند در صورت هرگونه اطلاعي از معالجه خود با شماره 88902155،9 بيمارستان فوق تخصصي جراحي پلاستيك 15 خرداد تهران تماس بگيرند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.43566s, 18q