كارگاه آموزشي توانمندسازي و اطلاع‌رساني داروهاي ايراني برگزار مي‌شود

۱۳۸۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۵ - کد خبر: 22745
به گزارش سلامت نیوز فريده سليماني، مسئول آموزش مؤسسه مطالعات تاريخ پزشكي و طب اسلامي ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: اين كارگاه آموزشي با حضور دكتر طالب، عضو هيئت علمي دبيرخانه طب مكمل و سنتي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و جمعي از متخصصين رشته داروسازي طي روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه، 22 و 23 دي ماه برگزار خواهد شد.
وي افزود: آشنايي با عوارض داروهاي گياهي و گياهان دارويي، راهكارهاي پيشگيري از عوارض مذكور، آشنايي با مصرف يا منع مصرف و احتياط‌هاي مصرف گياهان دارويي و ادويه در بارداري و شيردهي، آشنايي با گياهان سمي، آشنايي با اصطلاحات، علائم و نشانه‌هاي بيماري و تداخلات گياهان دارويي با داروهاي ديگر و غذاها موضوعاتي است كه در اين كارگاه دو روزه، آموزش داده خواهد شد.
سليماني خاطرنشان كرد: كليه پزشكان و داروسازان جهت شركت در اين كارگاه آموزشي و كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن 4-33950152 و 33111619 داخلي 224 تماس گرفته و يا به وب‌سايت www.ricm.ir ‌ مراجعه كنند.
وي تصريح كرد: در اين كارگاه آموزشي دو روزه كه با مجوز امتياز آموزش مداوم برگزار خواهد شد به شركت‌كنندگان 10 امتياز و سخنرانان 12 امتياز اختصاص داده مي‌‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.27667s, 18q