آیا محصولات كشاورزي جنوب تهران به نفت آلوده است؟

۱۳۸۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۱ - کد خبر: 22805
آیا محصولات كشاورزي جنوب تهران  به نفت آلوده است؟
به گزارش سلامت نیوز كاظم ندافي در گفت‌و‌گو با فارس در پاسخ به اين پرسش كه آيا آلودگي محصولات كشاورزي از جمله هويج جنوب تهران به نفت صحت دارد، گفت: ما اين موضوع را بعد از اعلام شما بررسي كرديم. همكاران و مأموران بهداشت محيط وزارت بهداشت در اين زمينه تحقيق كردند و اعلام كردند كه مورد خاصي از اين نظر نبوده است.

وي ادامه داد: مأموران بهداشت محيط وزارت بهداشت هيچ نمونه‌اي از هويج يا محصول كشاورزي ديگري در تهران را پيدا نكردند كه آلودگي به نفت داشته باشد و هيچ شكايتي نيز در اين زمينه به وزارت بهداشت ارائه نشده است.

وي گفت: ممكن است يك مصرف كننده به دلايل مختلف از جمله آ‌لودگي هويج در مسير توزيع يا در انبار به نفت آلوده شده باشد و بوي نفت بدهد اما كلاً اطلاعات ما در سطح عرضه اين موضوع را كه محصولات كشاورزي و از جمله هويج جنوب تهران آلوده به نفت باشد را تأييد نكرده است.

ندافي در پاسخ به اين پرسش كه پس آلودگي زمين‌هاي كشاورزي جنوب تهران به نفت صحت ندارد گفت:‌ زمين‌هاي جنوب تهران آلودگي به نفت ندارند اما بحثهايي درباره آلودگي آبهاي زيرزميني اين مناطق به نفت از گذشته مطرح بوده است اما ما موردي را پيدا نكرده‌ايم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.6835s, 18q