مشورت بين گروه‌هاي مختلف دندانپزشكي در حداقل ممكن است

۱۳۸۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۸ - کد خبر: 22893
به گزارش سلامت نیوز  از فارس، كاظم مرشدي، رئيس دهمين كنگره پروستودنتيست‌هاي ايران كه از 20 تا 22 بهمن برگزار مي‌شود، با بيان اين خبر گفت: متأسفانه در حال حاضر بين رشته‌هاي مختلف دندانپزشكي، لابراتور‌ها، بيماران و نسل‌هاي متفاوت دندانپزشكي فاصله زيادي ايجاد شده و در موارد بيماري‌هاي پيشرفته و خاص، كمتر بين بخش‌هاي ذكر شده مشورت و همفكري انجام مي‌گيرد.

وي گفت: حركت به سمت پر كردن فاصله‌هاي ايجاد شده بين روش‌ها و طرح درمان‌هاي گوناگون و رشته‌هاي مختلف دندانپزشكي، مهمترين هدف دهمين كنگره پروستودنتيست‌هاي ايران است.

مرشدي ادامه داد: در اين كنگره برآنيم تا با برگزاري پنل‌هاي مشترك و سخنراني‌هاي علمي براي محقق شدن اين امر گام برداشته و پلي حرفه‌اي بين فاصله‌هاي تكنيكي، ‌نسل‌هاي مختلف و روش‌هاي گوناگون تشخيص و طرح درمان‌هاي پروتزي ايجاد كنيم.

وي همچنين حضور يكي از معتبرترين تيم‌هاي فوق تخصصي CMD، TMD‌ مفصل فكي - گيجگاهي از مركز درماني و تحقيقاتي علوم اعصاب هانوفر آلمان را به همراه سخنراناني از سراسر جهان در جريان دهمين كنگره پروستودنتيست‌هاي ايران، فرصت مناسبي عنوان كرد تا بتوان با انتقال تجربيات علمي و عملي حاصل از اين گردهمايي‌ علمي به تكميل و افزايش دانش دندانپزشكان شايشته كشورمان پرداخته شود.

عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي، برگزاري كارگاه‌هاي ايمپلنت، كامپوزيت و همچنين معرفي نسل جديد مواد دندانپزشكي، روشهاي مطب داري و مديريت بيماران را از ديگر برنامه‌هاي دهمين كنگره پروستودنتيست‌هاي ايران نام برد كه از 20 تا 22 بهمن ماه در هتل المپيك تهران برگزار مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.93157s, 18q