اعلام محدودیت‌های ترافیکی پایتخت در اربعین

۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۴ - کد خبر: 229732
اعلام محدودیت‌های ترافیکی پایتخت در اربعین

سلامت نیوز: جانشین رئیس پلیس راهور تهران محدودیت‌های ترافیکی پایتخت به مناسبت راهپیمایی جاماندگان اربعین را اعلام کرد.

به گزارش سلاتمت نیوز به نقل از ایسنا،سرهنگ حسن عابدی، گفت: امشب از میدان امام حسین(ع)، طول خیابان 17 شهریور تا میدان خراسان و از میدان خراسان تا میدان شوش و از میدان شوش، طول خیابان فدائیان تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) را پاکسازی می‌کنیم و فردا از ساعت 6 صبح از تردد وسایل نقلیه اعم از موتور، خودرو و ... در این محدوده جلوگیری می‌شود و این محدودیت تا پایان مراسم و نماز ظهر ادامه دارد.

وی افزود: مسیرهای بعدی از میدان جمهوری و امامزاده حسن تا میدان 9 دی و از آنجا تا میدان بهمن است که از میدان بهمن به سمت شرق - در طول خیابان بعثت - به خیابان فدائیان جنوب ملحق می‌شوند. در این مسیرها هم همکاران ما حضور دارند. البته در این محدوده پاکسازی نداریم، اما اگر در جایی نیاز باشد نیروهای ما همراهی می‌کنند تا برای راهپیمایان مشکلی ایجاد نشود.

عابدی گفت: تردد وسایل نقلیه شخصی اعم از موتور و خودرو در طول این مسیرها ممنوع است و اگر مردم بخواهند به سمت شرق یا غرب بروند می‌توانند از چهار مسیر غیرهم‌سطح یعنی خیابان انقلاب، پل شهید محلاتی، پل بعثت و یا از آزادگان استفاده کنند.

وی همچنین گفت: در اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) نیز محدودیت‌های ترافیکی وجود دارد و مردم سعی کنند تا پایان مراسم خودروهای‌شان را به این محدوده نیاورند. چرا که در این منطقه ظرفیت پارکینگ‌های ما محدود است و ممکن است مردم دچار مشکل شوند. بنابراین مجبوریم محدودیت‌هایی را اعمال کنیم. به عنوان مثال از بزرگراه امام علی به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) مسیر بسته می‌شود. قسمت‌های غربی حرم نیز مانند جاده قدیم و بزرگراه شهید رجایی نیز بسته می‌شود و برای تردد خودرو محدودیت خواهیم داشت.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران با بیان اینکه این محدودیت‌ها از ساعت ۶ صبح تا نماز ظهر ادامه دارد، گفت: فردا مترو فعال است و برای برگشت به زائران خدمت‌رسانی می‌کند. اتوبوس نیز به اندازه کافی برای مسیرهای مختلف پیش‌بینی شده است تا زائرین و راهپیمایان را برای رسیدن به مقصدشان هدایت کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.31008s, 18q