ساماندهي بانك اطلاعات خيرين سلامت استان تهران

۱۳۸۹/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۲ - کد خبر: 23005
به گزارش سلامت نیوز ، علي رستميان، مديرعامل مجمع خيرين سلامت استان تهران با اعلام این خبر،  گفت: در اغلب مناطق استان تهران، هيات هاي  مديره‌ تشكيل شده و يا در حال تشكيل است و: قول مي‌دهيم تا دو سال آينده نهضتي فراگير از سوي خيرين سلامت با هدف تامين سلامت مردم راه‌اندازي شود.
وی ضمن ابراز نگراني از برخوردهاي سليقه‌اي برخي بيمارستان‌ها با مجمع خيرين سلامت، گفت: بر اين اساس تدوين آيين ‌نامه‌اي در اين زمينه پيشنهاد مي‌شود تا پس از بررسي‌هاي كارشناسي و حقوقي در صورتي كه منافاتي با شرح وظايف بيمارستان‌ها نداشت، اين آيين نامه به تمام بيمارستان‌ها ابلاغ شود تا مجمع خيرين سلامت با سلايق مختلف در بيمارستان‌ها مواجه نشود.
مديرعامل مجمع خيرين سلامت استان تهران از تسري حركت هاي خير خواهانه ايران به كشورهاي ديگر خبر داد و افزود: در جريان فعاليت هاي مجمع، چند خير از كشورهاي كويت و امارات نيز به جمع خيرين پيوستند و در نظر داريم تا با برگزاري نشستي با ديگر خيرين اين كشورها گزارشي از نيازها را به اطلاع خيرين خارج از كشور برسانيم.
وي با ارائه گزارشي از فعاليت خيرين در بيمارستان هاي مختلف گفت: در بيمارستان حضرت رسول و فيروزگر اقدامات زير بنايي مناسبي صورت گرفته از جمله آنكه در بيمارستان فيروزگر يك ميليارد و 800 ميليون تومان براي خريد تجهيزات هزينه شده و بسياري از فضاها و بخش هاي قديمي آن بازسازي شده است.
رستميان با اشاره به نا تمام ماندن برخي كارها در بيمارستان رازي و امير اعلم گفت: با تشكيل كميته اي از محل بناهاي نا تمام بيمارستان بازديد شده و افرادي مسئوليت پيگيري و اتمام كار در اين بيمارستان ها را بر عهده گرفته اند.
وي ضمن قدرداني از دكتر لاريجاني، رهنمودها و راهنمايي هاي ايشان را موجب صرف بهينه منابع دانست و گفت: اگر چه كارهاي انجام شده تا كنون به لحاظ عدد و رقم زياد است اما هنوز خيرين را راضي نكرده و با اعلام آمادگي در انتظار فعاليت هاي بيشتر و بزرگ تر هستند.
مديرعامل مجمع خيرين سلامت استان تهران، روند فعاليت خيرين در شهرستان ها را به دليل كمتر بودن سيستم بروكراسي اداري آسان تر خواند و تصريح كرد: در شهرستان ها با تفويض اختياري كه به روساي دانشگاه ها شده، مسير دريافت مجوز براي فعاليت هاي خيرين سرعت بيشتري داشته و كارها از روند بهتري برخوردار است.
وي افزود: اين در حالي است كه در تهران علي رغم دستور برخي معاونين وزير بهداشت براي انجام كاري، هنوز موفق به كسب مجوز رسمي و انجام اين امور نشده ايم.
رستميان در پايان خواستار ايجاد سازو كاري براي تسهيل شرايط فعاليت خيرين در بيمارستان هاي تحت پوشش دانشگاه شد
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
مجید فرهمند
همسر بنده مدت هشت ماه است که هایپوکسی شده و در کما به به سر میبرد وتا کنون تمام زندگی خودم را صرف هزینه های درمان وی کرده ام واکنون نیازمند کمک مالی بعنوان قرض میباشم که پس از رویت بیمار در قبال چک برای ادامه درمان همسرم به من پرداخت گرددٰ درصورت امکان برای رضای خداوند بنده و بچه هایم را دریابید
محمدرضا ذولفی
با سلام
اینجانب بدلیل مشکلات مالی ناشی از بیماری همسرم ( سرطان سینه) و تحمل هزینه های سنگین وهم اکنون جهت تهیه مسکن و جهیزیه دخترم شدیدا به کمک مالی نیاز دارم تقاضای عاجزانه دارم کمک نمائید
0.26838s, 20q