2 هزار کادر پرستار جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران استخدام می شوند

۱۳۸۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۵ - کد خبر: 23016

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی تهران، علیرضا نمازی در پایان اولین كارگاه مبانی علمی و مدیریت برنامه ریزی منابع در سازمان در مشهد، افزود: خوشبختانه با رایزنی های انجام شده در خصوص تامین نیروی انسانی مورد نیاز، طبق موافقت ریاست جمهوری و پیگیری های به عمل آمده از سوی وزارت بهداشت مجوز استخدام 23هزار كادر پرستاری در حوزه وزارت بهداشت كسب شد که از این تعداد، 2 هزار مجوز استخدام كادر پرستاری به دانشگاه علوم پزشکی تهران اختصاص داده شده است.

 

وی تأکید کرد: تا پایان بهمن فرآیند جذب نیرو انجام و با جذب این نیروها مطابق با سیستم فعالیت مشاغل شیفتی بخشی از كمبود نیروی انسانی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برطرف می شود.

نمازی خاطر نشان كرد: مدیریت دانشگاه علوم پزشکی تهران بنا دارد تا برنامه های مربوطه را پیگیری و اجرا کند و با شناسایی افراد واجد شرایط، سهمیه های مرتبط با واحدها را در جلسه شورای مدیران به آنان اعلام کند.

مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی تهران ابراز امیدواری كرد، با برنامه ریزی دقیق و همكاری بخش های ذیربط به رفع مشكلات مربوط به كمبود نیروی انسانی و موفقیت در اجرای قانون كاهش ساعت كاری و بهره وری بیشتر در سیستم بهداشتی درمانی این دانشگاه منجر شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.68207s, 18q