رئیس انجمن متخصصان پوست ایران عنوان کرد

کمک متخصصان پوست برای ساخت درمانگاه یا مدرسه برای مناطق زلزله‌زده غرب کشور

۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۳ - کد خبر: 230898
کمک متخصصان پوست برای ساخت درمانگاه یا مدرسه برای مناطق زلزله‌زده غرب کشور

سلامت نیوز:متخصصان پوست کشورمان همگام با سایر گروه‌های امدادی و پزشکی، ساعات ابتدایی زلزله، در مناطق زلزله‌زده غرب کشور حضور یافتند و به هم‌وطنان ارائه خدمت کردند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، محمدعلی نیل‌فروش‌زاده رئیس انجمن متخصصان پوست ایران با بیان این مطلب که اتحاد و همدلی گروه‌های مختلف امدادی و پزشکی رمز پیشرفت خدمت‌رسانی به مصدومان و زلزله زدگان است، گفت: با هماهنگی انجمن متخصصان پوست ایران و شاخه این انجمن در کرمانشاه، تعدادی از همکاران متخصص پوست و مو، جهت ویزیت و ارائه خدمات پزشکی، درمانی مورد نیاز در مناطق زلزله‌زده حاضر شده‌اند.

نیل‌فروش‌زاده با اشاره به افتتاح حساب بانکی ویژه برای هم‌وطنان زلزله‌زده، گفت: در آغازین ساعات فراخوان، حدود دویست میلیون تومان توسط 300نفر از پزشکان متخصص پوست و اعضای انجمن جمع‌آوری شد که هم‌چنان این روند ادامه دارد.

وی تصریح کرد: با این کمک نقدی توسط متخصصان پوست و هم‌چنین بخشی از درآمد کنگره علمی انجمن پوست، قصد داریم، مانند سال82 شهر زلزله‌زده بم، طبق نیاز مردم و هماهنگی‌های لازم درمانگاه اختصاصی یا مدرسه در یکی از شهرستان‌های آسیب‌دیده کرمانشاه احداث کنیم.

رئیس انجمن متخصصان پوست ایران افزود: اکنون گروهی از متخصصان این رشته به نمایندگی از همکاران، آمادگی خود را برای حضور دوره‌ای در مناطق زلزله‌زده نسبت به انجام معاینه‌های لازم پوست و مو، جهت جلوگیری از امراض احتمالی و بیماری‌های پوستی فصل، توصیه‌های لازم را اعلام کرده‌اند.

وی در پایان تأکید کرد: این‌گونه خدمات جنبه نوع‌دوستی داشته و هیچ عاملی جز انجام وظیفه انسانی و اخلاقی، موجب چنین اتحاد و همدلی نخواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.0718s, 18q