مدیر درمان تامین اجتماعی تهران:

7 بیمارستان تامین اجتماعی در تهران نیاز به بازسازی دارد

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۲ - کد خبر: 234868
7 بیمارستان تامین اجتماعی در تهران نیاز به بازسازی دارد

سلامت نیوز: مدیر درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: اکنون از 11 بیمارستان تامین اجتماعی در تهران، هفت بیمارستان آن قدیمی و نیازمند بازسازی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، بابک عدلی روز پنجشنبه افزود: برخی بیمارستان های تامین اجتماعی مانند بیمارستان های فیاض بخش و هدایت در حال بازسازی است اما هنوز زمان تکمیل آن مشخص نیست چون باید نقدینگی و اعتبار مورد نیاز آن تامین شود.


وی تصریح کرد: با توجه به اینکه حجم زیادی از خدمات درمانی کشور در حدود 30 درصد، در استان تهران است، تلاش جدی شده تا بتوان بیمارستان ها را برای ارتقای کیفیت خدمات و ارائه بهتر خدمات به مردم بازسازی کرد.


عدلی اضافه کرد: اصلاح ساختار این بیمارستان ها نیازمند بازسازی است و باید فضاها مناسب سازی شود چون وقتی در محیط مناسب تری خدمات رسانی شود برای بیمه شده و پرسنل بسیار خوشایندتر است و زمینه رضایتمندی آنان نیز فراهم می شود.


وی تاکید کرد: در مجموع بیمارستان های تهران از نظر فیزیکی و ساختمانی بسیار قدیمی هستند و به اصلاح ساختار فیزیکی نیاز دارند.


به گفته عدلی، بازسازی بیمارستان های قدیمی از چند سال گذشته در استان تهران آغاز شده و امیدواریم بتوان در آینده ای نه چندان دور، همه بیمارستان های قدیمی را بازسازی کرد.


وی با بیان اینکه یکی دیگر از سیاست های ما برای بیمارستان های تامین اجتماعی در تهران، سیاست ارتقای هتلینگ بیمارستان ها است، ادامه داد: با اجرای این طرح که اکنون در سراسر کشور نیز آغاز شده، حجم گسترده خدمات به سمت کیفیت بخشی بهتر به بیماران و همراهان آنان در بخش های بستری می شود.


مدیر درمان تامین اجتماعی تهران تصریح کرد: موضوع ارتقای هتلینگ در 11 بیمارستان تامین اجتماعی در استان تهران در حال انجام است و تلاش می شود که تمامی مراحل ارتقای هتلینگ برای رضایتمندی بیشتر بیماران را در این بیمارستان ها انجام شود.


به گزارش ایرنا، سال گذشته 27 میلیارد تومان برای ارتقای هتلینگ بیمارستان های استان تهران هزینه شد.
مدیر جدید درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: ارتقای کیفیت برنامه ها و نظارت بیشتر بر نحوه خدمات درمانی از دیگر برنامه های حوزه درمان است تا بتوان رضایت هرچه بیشتر مردم را فراهم کرد.


وی با بیان اینکه اکنون بیمارستان تامین اجتماعی به صورت هیات امنایی اداره می شود، اظهار داشت: باید همه بیمارستان ها به سمت هیات امنایی ها برود.
اکنون 11 بیمارستان تامین اجتماعی در تهران وجود دارد که در بیمارستان میلاد که به صورت هیات امنایی است و در بقیه بیمارستان ها، تمام خدمات به صورت رایگان به مردم به ویژه بیمه شدگان ارائه می شود.


سازمان تامین اجتماعی 42 میلیون بیمه شده دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.62255s, 19q