ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پرستاران از فردا آغاز می شود

۱۳۸۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۵ - کد خبر: 23738
ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پرستاران از فردا آغاز می شود
مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت بهداشت گفت: ثبت نام آزمون استخدامی پرستاران و دیگر گروه‌های بالینی از پنجم بهمن ماه آغاز می‌شود. و تا 10 بهمن ادامه دارد.
 
به گزارش  ایسنا حسین مبارکی افزود: هر دانشگاه علوم پزشكی برای ثبت نام نیروهای مورد نیاز خود به طور جداگانه فراخوان می‌زند. به دانشگاه‌ها اعلام شده تا نهایت تلاش خود را برای اطلاع رسانی و فراخوان متقاضیان در سطح هر استان به طور گسترده  انجام دهند تا شرایط استفاده از کل مجوزهای استخدامی فراهم شود.
وی گفت: به دنبال پیگیری‌های وزارت بهداشت برای کسب مجوزهای استخدامی، مقدمات انتشار آگهی استخدام نیروهای مورد نیاز به منظور اجرای قانون ارتقای بهره‌وری نیروهای بالینی نظام سلامت با هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در دست اقدام است تا با جذب این نیروها، زمینه اجرای کامل قانون فراهم شود.
به گفته مباركی، حداقل 80 درصد مشمولان قانون ارتقای بهره‌وری، کادر پرستاری شامل پرستار، اتاق عمل، هوشبری و بهیار هستند.
وی تاكید كرد: بنا بر ابلاغ‌های اعلام شده به دانشگاه‌ها، جذب و بکارگیری هر گونه نیرو از محل این مجوزهای استخدامی به صورت موردی و خارج از نشر آگهی ممنوع است و نیروهای مورد نظر برای اجرای قانون ارتقا بهره وری در دانشگاهها استخدام می‌شوند.
مدیر كل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت بهداشت گفت: آزمون استخدام پرستاران و دیگر نیروهای بالینی برای اجرای قانون ارتقای بهره‌وری نیروهای بالینی نظام سلامت، 6 اسفند برگزار می‌شود. این تاریخ قطعی است و در سراسر كشور یكسان خواهد بود
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.96959s, 18q