هوای تهران امروز سالم است

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱ - کد خبر: 238074
هوای تهران امروز سالم است

سلامت نیوز:مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه طبق نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (۳۰ بهمن ماه) در شرایط سالم است،گفت: انتظار می‌رود تا فردا (اول اسفند ماه) شرایط کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گیرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،حسین شهبازی افزود: بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، در برخی ساعات امروز وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۷ متربرثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می‌رود و به‌تدریج درشبانگاه از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد.

وی در ادامه گفت: این شرایط فردا (اول اسفند ماه) کمابیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه پیش‌بینی می‌شود. با تداوم این شرایط در روز چهارشنبه (۲ اسفند ماه) وزش باد موثر در برخی ساعات دور از انتظار نیست.

به گفته مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، دما تا دو روز آینده افزایش نسبی خواهد یافت.

شهبازی در پایان اظهار کرد: میانگین شاخص کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۱ و در شرایط سالم بود. این شاخص هم‌اکنون ۷۷ و در شرایط سالم است.نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.67203s, 19q