ساخت داروی تزریقی خانگی برای درمان شکستگی استخوان

۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳ - کد خبر: 238211
ساخت داروی تزریقی خانگی برای درمان شکستگی استخوان

سلامت نیوز:یک تیم از محققان دانشگاه "پردو" در حال توسعه یک داروی تزریقی خانگی هستند تا این دارو در موارد شکستگی استخوان برای سرعت بخشیدن به روند بهبود مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ، یک شرکت استارتاپی به نام "نووُستو" (Novosteo)برای سرعت بخشیدن به این تحقیقات تاسیس شده است.

به گزارش گیزمگ"استوارت لو" (Stewart Low)یکی از پایه‌گذاران کمپانی نووُستو می‌گوید: وقتی ما این دارو را به طور سیستماتیک تزریق می‌کنیم، این دارو در کل بدن به گردش درخواهد آمد، اما فقط در محل شکستگی انباشته خواهد شد. به همین دلیل، ما قادر هستیم از هرگونه عوارض جانبی عبور کنیم و پزشکان قادر خواهند بود تا دوز بالاتری از داروها را برای بیماران تجویز کنند و عوارض جانبی بیمار را کاهش دهند.

وی افزود: در این مرحله، جزئیات خاصی نظیر نحوه عمل این دارو یا میزان اثر این دارو در بهبودی استخوان مشخص نیست. مطالعات پیشین انجام شده، نشان می‌دهد که ما می‌توانیم به طور چشمگیری سرعت و روند بهبود شکستگی را افزایش دهیم. ما در ابتدا قصد داریم بر روی شکستگی‌های سر استخوان ران در افراد مسن تمرکز کنیم. ما بر این باوریم که این ناحیه از بدن آسیب پذیرتر است، بنابراین هدف ما ارائه یک راه حل بهتر برای این بیماران است.نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.52599s, 19q