مادر معلول ارومیه‌ای و دو فرزند مبتلا به سندرم‌داونش خانه‌دار شدند

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۱ - کد خبر: 239794
مادر معلول ارومیه‌ای و دو فرزند مبتلا به سندرم‌داونش خانه‌دار شدند

سلامت نیوز: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از طریق بنیاد برکت در محله‌ ایثار ارومیه خانه‌ای برای مادر معلول ارومیه‌ای و دو فرزند مبتلا به سندرم‌داونش تهیه کرد و تحویل این خانواده داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پانا از روابط عمومی بنیاد برکت، مدیرکل نمایندگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: در پی دستور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، بنیاد برکت سریعاً وارد عمل شد و از طریق نماینده‌ ستاد در استان آذربایجان غربی و با هماهنگی کامل با خانواده‌ رنج‌دیده‌ ارومیه‌ای که در شرایط سخت مالی و معیشتی زندگی می‌کنند، برای آن‌ها منزل مناسبی تهیه کرد.

عزتی افزود: منزل تهیه شده، یک خانه‌ حیاط‌دار 100 متری با 80 متر زیربناست که در همان محله‌ ایثار ارومیه به قیمت 105 میلیون تومان خریداری شده است.

وی خاطرنشان کرد: خانه‌ خریداری شده به رؤیت این خانواده رسیده و به تملک آنان درآمده است.

به گفته‌ عزتی، خانواده‌ موردنظر تا پیش از این در خانه‌ای که بهزیستی برای آن‌ها اجاره کرده بوده زندگی می‌کرده‌اند و خانه‌ جدید به این دلیل در همان محله‌ ایثار خریداری شد تا تنها عضو سالم خانواده که دختر متأهل آن‌هاست در این محله ساکن است، بتواند به امورات این خانواده رسیدگی کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.01991s, 18q