اصرار رئیس جمهور بر غلط بودن فرمول 2 فرزند

۱۳۸۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۷ - کد خبر: 24038
اصرار رئیس جمهور بر غلط بودن فرمول 2 فرزند
سلامت نیوز :احمدی نژاد در ادامه با اشاره به ابعاد الگوی ایرانی اسلامی توسعه گفت: اسلام در واقع یکی بیشتر نیست ولی اسلامی که ما در ایران آن را فهم می کنیم نگرشی متعالی به اسلام است. لذا ما باید با توجه به توانمندی و استعدادهای داخلی و ریشه ایرانی کشور را بسازیم.
 
 رئیس جمهور اسلامی ایران با تاکید مجدد بر نادرست بودن فرمول دو فرزند برای یک خانواده گفت: من این را آنقدر می گویم که به واقع حساسیت ها در رابطه با آن برانگیخته شود زیرا این فرمول بر اساس اندیشه غلطی شکل گرفته که کشورهای دیگر برای نجات خود آن را به ما دیکته کرده اند.

به گزارش مهر، دکتر احمدی نژاد در جریان هشتادو پنجمین جلسه هیئت دولت و در جلسه ای با مدیران استان گیلان از اقدامات انجام شده در این استان تقدیر کرد و در عین حال به مدیران این استان توصیه کرد که قدرشناس فرصت بوجود آمده برای خدمتگزاری باشند.

وی در ادامه گفت: برنامه های ما نقص هایی نیز دارد و عده ای بابت آن دچار آسیب می شوند نباید نسبت به آسیب هایی که به یک فرد وارد می شود غافل بود زیرا یک مشکل کوچک ممکن است دهها خانواده را با مشکل مواجه کند.

رئیس جمهور با توصیه به مدیران برای صرفه جویی گفت: اگر به اندازه ای که برای اموال شخصی حساس هستیم به همان میزان برای بیت المال هم حساسیت داشته باشیم در شرایط امروز حداقل 30 درصد از هزینه های دولت کاهش می یابد.می توان همین صرفه جویی ها را در مسیر افزایش حقوق کارمندان و رفع مشکلات مردم مورد بهره برداری قرار داد.

وی با تاکید مجدد بر استفاده از استعدادهای بومی مناطق مختلف کشور گفت: تا چند سال پیش سخن از حذف چای از محصولات استان گیلان مطرح بود ولی امروز به جایی رسیده است که منطقه اشتغال و درآمد را به کشاورزان بازگردانده است و همین استعداد طبیعی امروز سود ده شده است.

احمدی نژاد در ادامه با تاکید مجدد بر نادرست بودن فرمول دو فرزند برای یک خانواده گفت: من این را آنقدر می گویم که به واقع حساسیت ها در رابطه با آن برانگیخته شود زیرا این فرمول بر اساس اندیشه غلطی شکل گرفته که کشورهای دیگر برای نجات خود آن را به ما دیکته کرده اند.

وی افزود: این مسئله خلاف منطق قرآن بوده و ترس از فقر به واقع وعده شیطانی است برای محدودیت قائل شدن برای فرزند دار شدن.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.84428s, 19q