رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد:

۱۵ استان درگیر سیل و آب‌گرفتگی هستند/امداد رسانی به ١٧٩۵ نفر

۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۱ - کد خبر: 241730
۱۵ استان درگیر سیل و آب‌گرفتگی هستند/امداد رسانی به ١٧٩۵ نفر

سلامت نیوز:رئیس سازمان امداد و نجات از سیل، آب‌گرفتگی و توفان در ۱۵ استان کشور خبر داد و گفت: به ١٧٩٥ نفر امداد رسانی شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا،مرتضی سلیمی با ارائه آخرین آمار در خصوص سیل و آبگرفتگی و توفان از٢٣ تا٢٨ فروردین گفت: ١٥ استان آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و رضوی ، خوزستان، سمنان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، لرستان و یزد متاثر از توفان و آبگرفتگی و سیل هستند.

وی با اشاره به مناطق امداد رسانی شده تصریح کرد: به ٦٩ شهر، روستا و مناطق عشایر نشین و ١٧٩٥ نفر امداد رسانی شده است همچنین برای ٣٣٤ اسکان اضطراری آماده شده است.

رییس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه٢٤دستگاه خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شده‌اند گفت: از ٧٣واحد مسکونی تخلیه آب صورت گرفته و ١٠٦ تیم شامل ٣٣٩نفر در این عملیات‌ها حضور داشتند.

سلیمی خاطرنشان کرد: ٤٣ دستگاه چادر و ٨٨٤ تخته پتو، ١٣٠ تخته موکت، ٧٤٠ کیلوگرم نایلون، ٢١٠ شعله والور و فانوس، ١١٠ست شست‌شو، ١٢٥٠ قوطی کنسروجات، ١٣٠کیلوگرم برنج و ٢٢٥کیلوگرم قند و شکر توزیع شده است. همچنین عملیات در سمنان، چهارمحال و بختیاری و خراسان جنوبی ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.24469s, 18q