نوسازی ناوگان تاکسیرانی از سر گرفته می‌شود

۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۰ - کد خبر: 244515
نوسازی ناوگان تاکسیرانی از سر گرفته می‌شود

سلامت نیوز:مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: سازمان برنامه‌وبودجه 180میلیارد تومان اعتبار برای ادامه طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی، که به‌دلیل بدهی‌های معوق شرکت‌های خودروساز متوقف شده بود، اختصاص داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ارمان ،از این میزان اعتبار 100میلیارد تومان آن مربوط به بدهی‌ معوق گمرک به شرکت خودروساز است که در حال وصول است و باقی این رقم برای ادامه و از سرگیری طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده اختصاص می‌یابد.

بنابراین، شرکت خودروساز قول داده است که طرح نوسازی را به جریان بیندازد و حدود چهار‌هزار و 500 راننده تاکسی که پشت نوبت این طرح معطل ماندند، می‌توانند فرآیند نوسازی تاکسی خود را تکمیل کنند و خودروهای خود را تحویل بگیرند.

ضامنی اعلام‌کرد: طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده از اسفند سال 96 متوقف شده بود و در اردیبهشت امسال هم با پیگیری‌های انجام شده و نشست‌هایی که با وزارت صنعت،معدن و تجارت داشتیم این اعتبار توسط سازمان برنامه‌وبودجه برای ادامه این طرح اختصاص یافت. به گزارش ایرنا، او گفت:برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی قیمت‌گذاری خودروهای سمند و پژو 405هفته آینده اعلام شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.2825s, 19q