احداث خانه فرهنگ در سرپل ذهاب با کمک های جمع‌آوری شده نیکی کریمی

۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۲ - کد خبر: 245601
احداث خانه فرهنگ در سرپل ذهاب با کمک های جمع‌آوری شده نیکی کریمی

سلامت نیوز:در پی انتقاد نماینده مردم سرپل‌ذهاب و قصرشیرین از عملکرد برخی چهره‌های هنری و ورزشی در نحوه امدادرسانی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه مهدی اصلانی فیلمبردار سینما با معرفی خود به‌عنوان نماینده نیکی کریمی، درباره پول‌هایی که از مردم برای کمک به مناطق زلزله زده غرب کشور جمع کرده بودند، توضیح داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران، در حالی که این روزها پرونده‌ای قضایی در زمینه پول‌هایی که چهره‌های شناخته شده برای کمک به زلزله زده‌های کرمانشاه جمع کرده و در آن مناطق هزینه نشده است، تشکیل شده و در خبرها از برخی بازیگران سینما با نام اختصاری نام برده می‌شود خبری به دست رسانه‌ها رسیده که در آن مهدی اصلانی فیلمبردار سینما مدیر پروژه خانه فرهنگ سرپل ذهاب معرفی شده و درباره پول‌های جمع شده توسط نیکی کریمی توضیح داده است.


وی در توضیحاتی آورده است: خانم کریمی، من و چند نفر از افراد محلی چند روز بعد از زلزله به سر پل ذهاب رفتیم و بعد از چند جلسه همفکری با مشاور، روانشناس و جامعه شناس قرار شد کودکان، نوجوانان و جوانان محلی برای تحصیل و تفریح داشته باشند به نام «خانه فرهنگ» که هم بتوانند در آن آموزش‌های لازم را ببینند و هم بعد از زلزله، سرگرمی-که می‌دانید در شهرستان‌ها چقدر به آن احتیاج است- داشته باشند؛ هم اینکه بتوانند استعدادهایشان را کشف کنند.


‌اصلانی همچنین گفت: خانم کریمی همان ابتدا تمام پول جمع شده توسط مردم را برای من به‌عنوان مدیر پروژه واریز کرد. چون مدتی بعد از زلزله و همچنین فصل زمستان بود، مقداری از آن صرف خرید پوشاک و مواد غذایی شد که ما چند کامیون را به مقصد منطقه بارگیری کردیم و با مدیریت من و نظارت خانم کریمی به خانواده‌های نیازمند رساندیم.


‌نماینده نیکی کریمی در سر پل ذهاب ادامه داد: به هر حال گرفتن جا، ساخت و ساز و تبدیل آن به خانه فرهنگ زمان می‌برد اما افتتاح خانه فرهنگ سرپل ذهاب به امید خدا تا ٢٠ روز دیگر انجام می‌شود.


‌اصلانی در پایان گفت: ما ابتدا با چند نهاد صحبت کردیم ولی دیدیم دیدگاه‌های آنها با ما متفاوت است و ترجیح دادیم مستقل عمل کنیم ولی به امید خدا از هر کسی که در این راه یاریمان کرده حتماً در گشایش خانه دعوت خواهیم کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.42352s, 19q