صدمات غیرقابل جبران درمان‌های ناتوانی جنسی، چاقی و افزایش قد در ماهواره

۱۳۸۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۸ - کد خبر: 24823
صدمات غیرقابل جبران درمان‌های ناتوانی جنسی، چاقی و افزایش قد در ماهواره
سلامت نیوز : استفاده از داروها و دستگاه‌های درمان ناتوانی جنسی، چاقی، لاغری، زیبایی، افزایش قد و كوچك‌كننده بینی صدمات غیرقابل جبرانی به افراد وارد می‌كند.
 سعیدرضا شاهمرادی مدیركل تجهیزات پزشكی وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر، گفت: مدت مدیدی است كه كانال‌های ماهواره‌ای به صورت گسترده، داروها و وسایل و دستگاه‌هایی را در این زمینه‌ها تبلیغ كرده و بعضاً ادعا می‌كنند كه این وسایل دارای مجوز وزارت بهداشت ایران است. د رحالی كه وزارت بهداشت به هیچكدام از این دستگاه‌های درمانی مجوز نداده و معتقد است استفاده از این روش‌های درمانی صدمات جبران‌ناپذیری به افراد وارد می‌كند.
وی افزود: استفاده افراد از این روش‌های درمانی موجب ایراد ضرر و زیان‌های جسمی غیرقابل جبران بوده و تهدیدكننده سلامت و حیات مصرف كننده است.
وی ادامه داد: عرضه بسیار محدودی از دستگاه‌های مورد مصرف در ناتوانی‌های پاتولوژیك و فیزیولوژیك  جنسی منحصراً از طریق داروخانه‌های سطح كشور و به ازاء ارائه نسخه معتبر توسط پزشك معالج (متخصص) بیمار امكانپذیر است.
شاهمرادی در پایان از رسانه‌های عمومی، صدا و سیما و وسایل ارتباط جمعی نوشتاری و اینترنتی خواست با اطلاع رسانی در این خصوص و آگاه سازی مردم مانع به ثمر نشستن تبلیغات كاذب ماهواره‌ای شوند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.92752s, 18q