۴۱۵۳ اتوبوس فرسوده در تهران وجود دارد

۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۶ - کد خبر: 249723
۴۱۵۳ اتوبوس فرسوده در تهران وجود دارد

سلامت نیوز:مدیرعامل شرکت واحد تهران با بیان اینکه مجموع عمر ناوگان حمل و نقل استان تهران ۱۱ سال است گفت: عمر ناوگان حمل و نقل پایتخت ۳ سال بیشتر از متوسط عمر اتوبوس‌ها است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، پیمان سنندجی امروز در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران با اشاره به تعداد اتوبوس‌های سی ان جی اظهار داشت: ۴۵۰۳ اتوبوس سی ان جی در تهران وجود دارد که از این تعداد ۲ هزار دستگاه اتوبوس دیزلی و ۱۲۵۰ دستگاه اتوبوس دوکابین در ناوگان بی آر تی هستند.

وی بیان کرد: ۱۲ جایگاه سوخت اتوبوس طبق توافق در تهران فعال است که ۵ جایگاه به دلیل ضرورت استانداردسازی در حال تغییر وضعیت هستند.

مدیرعامل شرکت واحد تهران سپس با اشاره به عمر ناوگان حمل و نقل عمومی در استان افزود: ۶۲۰۰ دستگاه اتوبوس در تهران وجود دارد که از این تعداد ۳۱۳۰ دستگاه عمر ۱۱ تا ۱۵ سال، ۷۶۸ دستگاه عمر ۱۰ سال، ۲۵۵ دستگاه اتوبوس عمر ۹ ساله، ۳۶۴ دستگاه ۸ ساله و ۲۵ دستگاه اتوبوس با عمر یک ساله در تهران فعال هستند.

سنندجی در پایان خاطرنشان کرد: در مجموع عمر ناوگان حمل و نقل استان تهران ۱۱ سال است که ۳ سال بیشتر از متوسط عمر اتوبوس‌ها است که این امر نیاز به اتوبوس‌های جدید را دوچندان می‌سازد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.73799s, 19q