3 درمان طبیعی برای سردرد

۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۰ - کد خبر: 250005
3 درمان طبیعی برای سردرد

سلامت نیوز: وقتی سردرد می گیرید یک قرص بالا می اندازید، همه ی ما همین کار را می کنیم! اما خارج از دنیای قرص ها درمان های طبیعی وجود دارد که به صورت شگفت انگیزی تاثیر گذار هستند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، سه مورد از آنها را به شما معرفی می کنیم:

گل مینا یا گاو چشم موثر برای سردرد

یکی از گیاهان دارویی قدیمی است، گل مینا باعث می شود سردرد میگرنی کاهش پیدا کند و همچنین التهاب و اسپاسم عضلات را نیز کاهش می دهد.
این گیاه دارویی باعث جلوگیری از انقباض رگ های خونی در مغز و جلوگیری از تولید هورمون پروستاگلاندین می شود، که می تواند رگ های خونی را ملتهب کند.
گل مینا همچنین می تواند چسبندگی پلاکت ها را کم کند و جریان خون را طبیعی کند، این خاصیت روی کاهش شدت و تعداد سردرد های میگرنی نیز تاثیر دارد.

دوز:

یک کپسول ( 50 تا 100 میلی گرمی ) استاندارد استفاده روزانه ( همانطور که روی جعبه ی این محصول نوشته می شود ) 0.2 تا 0.35 درصد پارتنولید است.

احتیاط:

اگر داروهای رقیق کننده خون ( مانند کومادین ) یا آسپرین روزانه مصرف می کنید از گل مینا نباید مصرف شود.


گیاه باتربور

پتاسین، یک ترکیب در گیاه باتربور است که خاصیت ضد التهابی دارد.
در یک تحقیق که روی 293 فرد میگرنی صورت گرفت مشخص شد مصرف باتربور در مدت 3 تا 4 ماه تعداد حملات می گرنی را در این افراد کاهش داده است.

دوز:

یک کپسول ( 50 تا 75 میلی گرمی ) دوبار در روز.


درمان سه گانه

الکساندر ماوسکوپ، متخصص اعصاب و طب سوزنی و همچنین کسی که 25 سال روی سردرد تحقیق کرده است در کتاب خود به نام ” What Your Doctor May Not Tell You about Migraines ” یک برنامه شامل سه مکمل برای التیام میگرن توصیه می کند: 300 تا 400 میلی گرم منیزیم + 400 میلی گرم ریبوفلاوین + 100 میلی گرم گل مینا.
این دوز را به دو قسمت تقسیم کنید و دوبار در روز همراه وعده های خود استفاده کنید، این فرمول به شکل کپسول نیز یافت می شود که MigreLief نام دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
11.55882s, 18q