دکتر اخوان بررسی می کند؛

علل بسیاری از ناتوانایی های جنسی مردان

۱۳۸۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۴ - کد خبر: 25014
علل بسیاری از ناتوانایی های جنسی مردان
سلامت نیوز:‌ مسوول آموزش کلینیک سلامت خانواده دانشگاه شاهد گفت:‌« زوجینی که با مشکلات جنسی مواجه هستند بایستی به درمانگران اختلالات جنسی، روانپزشکان، متخصص زنان و زایمان و حتی پزشکان عمومی و یا جراحان کلیه و مجاری ادراری که در این رابطه فعالیت داشته اند مراجعه کنند.»
دکتر محمد حسین اخوان تقوی در رابطه با این مطلب که وقتی زوجین متوجه شدند که دچار مشکلات جنسی شده اند باید چه اقداماتی انجام دهند و به کجا مراجعه کنند گفت:‌«زوجینی که با مشکلات جنسی مواجه هستند بایستی به درمانگران اختلالات جنسی، روانپزشکان، متخصص زنان و زایمان و حتی پزشکان عمومی و یا جراحان کلیه و مجاری ادراری که در این رابطه فعالیت داشته اند مراجعه کنند و صرف متخصص بودن و جراح بودن و روان شناس بودن دلیلی بر مراجعه به این افراد نیست بلکه این افراد بایستی در این زمینه فعالیت کرده و بتوانند به درمان این افراد اقدام کنند.»
این درمانگر اختلالات جنسی در رابطه با این مساله که اگر یکی زوجین که دچار اختلالات شده است باید به تنهایی مراجعه کند یا با همسر خود، گفت:«تشخیص و درمان اختلالات جنسی متفاوت از درمان سایر بیماری هاست و درمان اختلالات جنسی وابسته به هر دو طرف است و باید بدانیم که بسیاری از ناتوانایی های مرد ناشی از مشکلات روان شناختی و مسائل بین زوجین است و اگر مشکل روحی و روانی دارند باید حل شود و برای برطرف شدن اختلالات برخی اوقات بهتر است هر دو باشند و برخی اوقات هم واجب است که زوجین باشند.»
وی تاکید کرد:‌«جاده درمان اختلالات جنسی جاده ای است دوطرفه که زوجین هر دو باید برای درمان همکاری و تلاش داشته باشند و یک طرفه نمی توانند نتیجه ای بگیرند.»
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
عزیز
سلام، پیام ام اینست که من در وقت نزدیکی با همسرم بسیاز ود آماده میشوم ولی بعد از چند دقیقه نهایتاً 5 دقیقه انزام میشوم (یعنی بسیار زود انزال میشوم). و همچنان مقدار منی که در دور اول خارج میشود بسیار زیاد است. بعداً بعد از الی 10 دقیقه دیگر دوباره نعوذ صورت میگیرد و اینبار بالاتر از 5 دقیقه و حتی الی 10 دقیقه بعد انزال صورت میگیرد و مقدار منی هم نسبتاً کم تر از دور اول است. من ازین حالت بسیار رنج میبرم و از نزدیکب با همسرم لذت کامل برده نمیتوانم و برعکس شاید همسرم نیزم لذت کافی ازین حالت رقت بار من برده نتواند. بنااً از شما میخواهم که مشوره خوب برایم ارائه نماید. من در افغانستان زندگی مینمایم. چشم براه شما هستم. خدا احفظ.
0.15504s, 19q