آمار سه ماهه نزاع در پایتخت/ کاهش تصادفات رانندگی در خردادماه

۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۴ - کد خبر: 250994
آمار سه ماهه نزاع در پایتخت/ کاهش تصادفات رانندگی در خردادماه

سلامت نیوز:مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به مراجعه بیش از ۲۵ هزار تهرانی به دلیل نزاع در سه ماهه نخست امسال گفت: میزان نزاع در این مدت نسبت به مشابه سال قبل ۲ درصد افزایش داشته است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، مسعود قادی پاشا مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران پیش از ظهر امروز از خبرگزاری فارس بازدید کرد و جدیدترین مباحث مربوط به پزشکی قانونی را مطرح و به سؤالات خبرنگاران این خبرگزاری پاسخ داد.

قادی پاشا از کاهش ۲.۸ درصدی تلفات حوادث رانندگی در خردادماه امسال خبر داد و گفت: در خرداد امسال ۱۰۶ نفر در حوادث رانندگی استان تهران جان خود را از دست داده‌اند که این رقم در مدت مشابه سال گذشته که ۱۰۹ نفر بود، ۲.۸ درصد کاهش داشته است.

وی افزود: از مجموع تلفات حوادث رانندگی در خردادماه امسال ۹۱ نفر مرد و ۱۵ نفر زن بوده‌اند، عهمچنین در این مدت ۳ هزار و ۳۶۴ مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده که آمار مصدومین نیز نسبت به گذشته ۳.۹ درصد کاهش داشت.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران خاطرنشان کرد: در سه ماهه نخست امسال بیش از ۲۵ هزار نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ درصد افزایش داشته است.

قادی پاشا خاطرنشان کرد: از تعداد کل مراجعین نزاع در سه ماهه امسال ۱۵ هزار و ۸۶۷ نفر مرد و ۹ هزار و ۱۳۸ نفر زن بوده‌اند.

یادآور می‌شود؛ گفت‌وگوی تفصیلی با مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران به زودی در خبرگزاری فارس منتشر می‌شود.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.91364s, 20q