سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد:

فروش رب‌های تاریخ‌ مصرف گذشته توسط کارخانه مشهور

۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۵ - کد خبر: 254863
فروش رب‌های تاریخ‌ مصرف گذشته توسط کارخانه مشهور

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از برخورد با مخدوش سازی تاریخ تولید رب توسط مسئولان کارخانه به اتهام گرانفروشی و اخفای کالا خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا ، سیدیاسر رایگانی گفت: با گزارش مردمی، تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی بنده، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، کارشناسان و بازرسی شهرستان گرگان و رئیس پلیس اماکن عمومی از کارخانه بازرسی و مشاهده شد مسئولین کارخانه در حال پاک کردن تاریخ تولید و انقضاء و قیمت مصرف‌کننده رب‌های تولید ماه‌های قبل در انبار بودند.

به گزاش سازمان تعزیرات حکومتی،وی افزود: در ادامه بررسی‌ها مشخص شد این کارخانه حدود یک ماه است که از عرضه محصولات تولیدی خود خودداری کرده و در حال تغییر تاریخ تولید کالاها بوده است.

رایگانی تصریح کرد: پس از تنطیم صورتجلسه انبار کارخانه تا تعین تکلیف و انجام تحقیقات بیشتر پلمب و پرونده تخلف اخفاء و امتناع از عرضه و گران‌فروشی برای مدیرعامل این کارخانه تشکیل شد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه در تماس‌های تلفنی بنکداران و خریداران کالا قیمت فروش توسط این کارخانه حدوداً ۱۲ هزار تومان اعلام شده، گفت: از انبار این کارخانه مقدار ۷۴ هزار و ۴۰۰ قوطی رب ۴۰۰ گرمی با قیمت قبلی ۳۵ هزار ریال، ۴۱۶ هزار و ۸۰ قوطی رب ۸۰۰ گرمی با قیمت قبلی ۷۵ و ۸۵ هزار ریال، یک هزار و ۳۰۴ قوطی رب ۴ کیلویی با قیمت ۳۲۰ هزار ریال کشف شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.16941s, 19q