تزریق ژل و بوتاکس تا جراحی‌های پیشرفته با چاشنی باورهای غلط

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۱ - کد خبر: 258017
تزریق ژل و بوتاکس تا جراحی‌های پیشرفته با چاشنی باورهای غلط

سلامت نیوز: دبیر اجرایی نخستین سمپوزیوم بین المللی صورت، به تشریح دلایل گرایش بیش از حد مردم به زیبایی صورت پرداخت و گفت: آموزش همگانی در این زمینه ضعیف است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم،محسن عباسی به موضوع زیبایی صورت و دلایل گرایش مردم به مقوله زیبایی اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از مشکلات پیش رو در مبحث زیبایی صورت، کمبود آموزش صحیح است. این آموزش برای ارائه دهندگان خدمات و مردم، لازم و ضروری است. زیرا، شاهد هستیم که درمانهای غلط به همراه آموزش های نادرست و غیراستاندارد، مشکلاتی را برای متقاضیان زیبایی صورت به دنبال داشته است.

دبیر اجرایی اولین سمپوزیوم بین المللی صورت، با اشاره به ضعف های موجود در آموزشهای دانشگاهی، گفت: با توجه به اینکه تمایل به داشتن صورت زیبا، طرفداران زیادی دارد، شاهد ورود افرادی به این عرصه هستیم که تخصص ندارند.

عباسی با اشاره به مواردی همچون تزریق ژل و بوتاکس تا جراحی های پیشرفته در صورت، افزود: آموزش همگانی در این زمینه ضعیف است. بطوریکه مردم سراغ کسانی می روند که تخصص لازم در این زمینه را ندارند و همین مسئله منجر به شکایت هایی نیز می شود.

به گفته وی، فضای مجازی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی به همراه تغییر شرایط زندگی، باعث شده تمایل افراد به داشتن صورت زیبا، زیاد شود.

عباسی تاکید کرد: امروزه حجم بالایی از متقاضیان زیبایی صورت در جامعه را شاهد هستیم که بعضا مسیر اشتباه را می روند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.46171s, 18q