زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند

۱۳۹۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۷ - کد خبر: 25807
زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
سلامت نیوز : حدود 10 درصد از زنان به ارگاسم نمی رسند یا ارگاسم آنان از طریق خود ارضایی می باشد یک خبر خوب برای زنان این است که آنان باید یاد بگیرند که چگونه به ارگاسم برسند.
1- اکثر زنان به اشتباه تصور می کنند که در طول رابطه جنسی آرامش بسیار مهم است اما آنها از این نکته غافل هستند که تنش در طول رابطه جنسی بسیار مهم است و عامل رسیدن به ارگاسم است.
زنان باید یاد بگیرند که تمام عضلات آنها نه ساق پا ؛شکم، باسن و... دررسیدن به ارگاسم درگیر می شوند.
اکثر زنان می گویند هنگام ارگاسم انقباض در لگن را احساس می کنند.
2- اکثر زنان رابطه جنسی ذهن فعالی دارند و نمی توانند آن را بر این فعالیت متمرکز کنند. فکرهایی که تمام مغز را اشغال می کنند و به جای تحریک و تشویق جنسی منجر به واپس زدگی میل جنسی می شود.
3- درمان هم گاهی می تواند در رسیدن به ارگاسم شما را کمک کند استفاده از داروی مناسب با تجویز پزشک هم گاهی می تواند مشکل را برطرف کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
احسان
سلام من احسان هستم 21 ساله هنوز ازدواج نكردم اما تا حدودي رابطه جنسي داشته ام و متاسفانه خيلي زود به اوج ميرسم و مني ازم خارج ميشود كه اين باعث بي ميلي رابطه جنسي در من ميشود آيا از همين الان نياز به درمان دارم يا بعد از ازدواج به اين مشكل رسيدگي كنم؟
علی
با سلام. ایابه ارگاسم رسیدن زن با مالش چوچوله برای زن ضرر دارد؟لطفا راهنمایی کنید.
نفیسه ثبات
سلام.من31 سال دارم و 8 سال است که ازدواج کردم و بسیار سردمزاجمو هیچ علاقه ای به نزدیکی ندارم آیا شما می توانید به من مشاوره دهید؟
امامي
عرض سلام و احترام و تبريك سال نو .
من در اين خصوص مشكل جدي دارم بطوريكه مدت 8 ماه است روابط زناشوئي را تعطيل كرده‌ايم و دائم هم با هم كنتاك داريم . آيا مي‌تونم از شما از همين طريق مشورت بگيرم ؟ با تشكر امامي
3.64196s, 22q