سايت مشاوره آنلاين سلامت امسال افتتاح مي‌شود

۱۳۹۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۹ - کد خبر: 25812
سايت مشاوره آنلاين سلامت امسال افتتاح مي‌شود
وزارت بهداشت اعلام كرد: سيستم مشاوره آنلاين سلامت و آموزش سلامت از طريق آموزش الكترونيك در نمايشگاه هفته سلامت افتتاح مي‌شود.
فاطمه رخشاني، مدير كل دفتر ارتقاء آموزش سلامت وزارت بهداشت با توجه به شعال امسال هفته سلامت «مقاومت به داروهاي ميكروبي، يك تهديد جهاني» گفت: داروهاي تجويز شده توسط پزشك بايد به صورت كامل مصرف شود و قطع دارو توسط بيمار در صورت مشاهده عوارض فقط به خاطر عدم اطلاعات دقيق بيماران در مصرف داروست. رخشاني ادامه داد: مصرف خودسرانه دارو فرهنگ مردمي غلطي است كه به طور رايج در بين خانواده‌ها مشاهده مي‌شود و افراد جامعه بايد بدانند كه در مصرف خودسرانه دارو نه تنها به خود، بلكه به ديگران هم صدمه وارد مي‌كنند. وي ادامه داد: بسياري از بيماران از چگونگي مصرف داروهاي خود بي خبرند و بايد با افزايش دقت و اطلاع رساني درست به مردم، در مصرف درست داروهاي تجويز شده گام‌هاي مثبتي برداريم. مدير كل دفتر ارتقاء آموزش سلامت با اشاره به راه‌اندازي سايت ان يوتيوب (سايت سلامت) در هفته سلامت ابراز داشت: توجه به شعار هفته سلامت "مقاومت به داروهاي ضدميكروبي، يك تهديد جهاني " از اهميت بالايي برخوردار است ولي مسائلي همچون آشنايي با شيوه صحيح زندگي، استفاده از كالري‌هاي مورد نياز در يك روز و انجام مستمر فعاليت‌هاي بدني هم حائز اهميت بوده و در نمايشگاه هفته سلامت در مصلاي تهران درباره اين موضوعات اطلاع رساني مي‌شود. شعار امسال روز جهاني بهداشت "مقاومت به داروهاي ضدميكروبي، يك تهديد جهاني " اعلام شده است و هفته سلامت 18 تا 24 فروردين در سراسر كشور برگزار مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
زهره
باعرض سلام من مدتی است که بایک پسردرمحل تحصیل خودآشناشده ام ازاینکه پسرسالمی است وقصدبدی ازاین رابطه نداردمطمانم من به خانواده ی خود ماجرا راگفتم اما بعدازدوماه فهمیدیم که اوسرطان ریه دارد ومجبورشدم بگویم قضیه تمام شده است درصورتی که مارابطه راادامه داده زیرا به اوعلاقه دارم ونمیخواهم اورادراین شرایط ترک کنم.اورامجبورکردم برای درمان به مالزی برود طی یک دوره به انجارفته وبرای درمان اصلی بایددرتیرماه امسال برود.هرهفته مجبور به زدن امپولهایی است که هزینه ی زدن آن 200هزار تومان میشود واوبااینکه پدرش وضع مالی خوبی دارد به اوکمک زیادی نمیکند ومن باقرض کردن ازدوستانم ووام های دانشجویی به اوکمک نموده ام.گاهی ازاوکارهایی رامیبینم که به اوشک میکنم که آیاحرفهایش درست است یا نه ولی واقعا دیده ام که حالش بد میشود ازشما درخواست کمک دارم.باتشکر.
elnaz
salam migam man ye moshkele bozorg daram ke dare azaram mide mishe ye rahe ason vase barghararie ertebat bezarid
parisa
حالا اگه بخواهیم مشاوره کنیم باید چه کر کنیم راهنمایی کنید من نیاز به مشاوره دارم.ممنون
0.18939s, 21q