استقرار اورژانس در میادین اصلی پایتخت در پی تشدید آلودگی هوا

۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۳ - کد خبر: 259611
استقرار اورژانس در میادین اصلی پایتخت در پی تشدید آلودگی هوا

سلامت نیوز:رئیس مرکز اورژانس تهران با اشاره به استقرار ۱۴ دستگاه آمبولانس و چهار اتوبوس‌آمبولانس در میادین اصلی پایتخت به دنبال تشدید آلودگی هوا، گفت:‌ هموطنان در صورت دارا بودن علائمی چون سرگیجه، تهوع و تنگی نفس به نزدیک‌ترین پایگاه اورژانس مراجعه کنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، پیمان صابریان درباره تمهیدات اورژانس در شرایط آلودگی هوا، گفت: به دلیل تشدید آلودگی هوا در پایتخت از صبح امروز در ۱۰ میدان اصلی پایتخت از جمله میدان انقلاب، ولیعصر، آزادی، امام حسین (ع)، تجریش و … ۱۴ دستگاه آمبولانس و چهار اتوبوس‌آمبولانس استقرار یافته است.

وی با اشاره به آمادگی اورژانس جهت ارائه خدمات به هموطنان در صورت ابتلا به مشکلات ناشی از آلودگی هوا، گفت: در صورتی که هموطنان با علائمی همچون سردرد، سرگیجه، تهوع، دوبینی و تنگی نفس مواجه شدند حتما به نزدیک‌ترین پایگاه اورژانس در میادین اصلی مراجعه کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی مرکز اورژانس تهران، رئیس روابط عمومی اورژانس تهران اعلام کرد: در صورتی که هموطنان نیاز به اکسیژن‌تراپی به دلیل آلودگی هوا داشتند اقدامات لازم برای آنها انجام می‌شود و در شرایط اضطراری‌تر که نیاز به انتقال بیمار باشد هر چه سریع‌تر افراد به بیمارستان و مرکز درمانی منتقل می‌شوند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.03057s, 19q