سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد:

احتمال مسدود شدن جاده های کوهستانی در ادامه بارش ها از فردا

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۱ - کد خبر: 262096
احتمال مسدود شدن جاده های کوهستانی در ادامه بارش ها از فردا

سلامت نیوز:سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد: در ادامه بارش برف و باران در مناطق غربی، شرقی و مرکزی کشور از فردا چهارشنبه، پیش بینی می شود که این بارش ها سبب لغزندگی، کاهش دید و مسدود شدن جاده های کوهستانی شود.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، این سازمان روز سه شنبه در اخطاریه هشدار زودهنگام هواشناسی اعلام کرد: بارش برف و باران از فردا چهارشنبه 19 دی ماه در غرب استان های آذربایجان غربی و کردستان، شمال کهگیلویه و بویر احمد، استان چهار محال و بختیاری، شرق لرستان، ارتفاعات شرق خوزستان، جنوب اصفهان آغاز می شود.


به گزارش سازمان مدیریت بحران کشور،بر اساس این اخطاریه به هموطنان و مسافران زمستانی هشدار داده شده که روز پنجشنبه 20 دی ماه نیز در دامنه های البرز شرقی در شرق تهران، سمنان، شرق مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش برف و باران پیش بینی می شود که این بارش ها سبب لغزندگی، کاهش دید و مسدود شدن جاده های کوهستانی خواهد شد.


سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه این اخطاریه هواشناسی به تمام هموطنان به ویژه مسافران زمستانی توصیه کرده است: هنگام تردد در این مناطق ضمن همراه داشتن تجهیزات زمستانی، احتیاط لازم برای جلوگیری از خسارات احتمالی را به عمل آورند.


بر اساس این اخطاریه هشدار زودهنگام، همچنین برای فردا بارش شدید باران و بالا آمدن آب رودخانه ها در جنوب کهگیلویه و بویر احمد، شمال بوشهر، غرب فارس و شرق خوزستان پیش بینی می شود که به هموطنان در این مناطق نیز توصیه می شود از تردد و توقف در کنار رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
سازمان مدیریت بحران کشور یک سازمان هماهنگ ‌کننده، سیاستگذار، هدایت ‌کننده و نظارت‌ کننده بر ایجاد آمادگی و مقابله در مقابل انواع حوادث است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.11609s, 19q