تقدیر از حامیان و دوستداران سلامت در مراسم روز جهانی بهداشت

۱۳۹۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۴ - کد خبر: 26218
سلامت نیوز :مراسم روز جهانی بهداشت با حضور مسئولین ارشد كشوری، فردا سه‌شنبه 23 فروردین ماه در مركز همایش‌های رازی برگزار می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز ، در مراسم روز جهانی بهداشت كه با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزرای بهداشت، آموزش و پرورش و رفاه، نمایندگان و اعضای كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین نظام سلامت برگزار می‌شود از 100 نفر از حامیان و دوستداران سلامت تقدیر می‌شود.

بنا بر اعلام وب‌دا، براساس آیین‌نامه انتخاب حامی و دوستدار سلامت، دستگاه‌ها و سازمان‌هایی كه طی سال گذشته در حوزه سلامت فعال بوده‌اند به عنوان حامی سلامت و نیز از افراد حقیقی كه در ارتباط با شعار سال گذشته سازمان جهانی بهداشت مبنی بر شهرنشینی و سلامت و نیز شعار امسال روز جهانی بهداشت كه مقاومت در برابر داروهای ضدمیكروبی یك تهدید جهانی اعلام شده است، فعالیت داشته‌اند به عنوان دوستدار سلامت تقدیر خواهد شد.

بنا براین گزارش، در این مراسم همچنین از تمبر یادبود هفته سلامت پرده‌برداری می‌شود و به 5 نفر از دانش‌آموزانی كه در مسابقه نقاشی كه از سوی سازمان جهانی بهداشت در ارتباط با شعار روز جهانی بهداشت برگزار شده بود، جوایزی اهدا خواهد شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.55988s, 18q