محجوب:

درمان در ایران از تمام جهان گران تر است

۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۶ - کد خبر: 265583
درمان در ایران از تمام جهان گران تر است

سلامت نیوز:ماینده مردم در مجلس با بیان اینکه درمان در ایران از تمام جهان گران تراست،گفت: پزشکان به واسطه ای روپوش سفیدشان مزیتی بردیگران ندارند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از خانه ملت،علیرضا محجوب درباره وضعیت خدمات رسانی در مراکز درمانی کشور،گفت: حال و روز درمان در کشورما همواره خاص بوده است، بدین معنا که در مراکز خصوصی درمانی که افراد هزینه می پردازند، بیماران با مشکلات عدیده ای روبرو هستند.

بیماران خدمتگذاران پزشکان نیستند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بیماران خدمتگذاران پزشکان نیستند تصریح کرد: در بخش دولتی با توجه به اینکه تراکم وجود بیماران وجود دارد ، وضعیت نامناسب، حوزه درمان بیش از بخش خصوصی درمانی به چشم می آید.

محجوب افزود: درمان در ایران از تمام جهان گران تراست بنابراین باید فکر اساسی برای حوزه درمان در کشورکرد زیرا حوزه بهداشت و سلامت یکی از حساسترین بخش های خدماتی در کشور تلقی می شود.

وی ادامه داد: ما حوزه خیراتی در بخش درمان نداریم زیرا بخش دولتی نیز در حوزه درمان برای ما گران تمام می شود زیرا بطور واقع بینانه، 2 درصد از ارزش افزوده به حوزه درمان اختصاص پیدا می‌کند.

درمان در ایران از تمام جهان گران تراست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه درمان در ایران از تمام جهان گران تراست، یادآورشد: پزشکان به واسطه ای روپوش سفیدشان مزیتی بردیگران ندارند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
12.54985s, 19q