آخرین وضعیت هانیه 8 ساله بعد از شکنجه

۱۳۹۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۵ - کد خبر: 26715
آخرین وضعیت هانیه 8 ساله بعد از شکنجه
سلامت‌‌نیوز: دختر هشت ساله ای که توسط ناپدری به طرز فجیعی شکنجه شده علاوه بر اینکه به لحاظ جسمانی وضعیت چندان مناسبی ندارد به شدت از نظر روحی آسیب دیده است.

دکتر کامران آقاجانی، متخصص پزشکی قانونی در گفتگو با مهر آخرین وضعیت جسمانی و روحی هانیه، دختر 8 ساله ای که توسط ناپدری با شدیدترین وضعیت شکنجه شده است تشریح کرد.

وی با بیان اینکه دو ساعد شکسته این دختر باید حتما جراحی شود، افزود: شرایط جسمی او هنوز برای انجام عمل آماده نیست و احتمالا در روزهای آینده این عمل انجام خواهد شد.

آقاجانی با اشاره به حضور مددکار بهزیستی در کنار هانیه و همچنین مراقبت کامل درمانی از این دختر آسیب دیده ، گفت: وضعیت جسمانی او تحت مراقبتهای کامل پزشکی قرار دارد اما به لحاظ روحی به شدت آسیب دیده است.

این متخصص پزشکی قانونی که روز پنچشنبه بالای سر هانیه بوده است، افزود: شکستگی ساعدهای این دختر باید حتما جراحی شود چون ضربه ها به قدری شدید بوده که استخوانهای ساعد جابجا شده است.

آقاجانی همچنین به آثار سوختگی که در نقاط مختلف بدن هانیه وجود دارد و ناشی از آتش سیگار، آب جوش و جسم فلزی است، اشاره کرد و گفت: عفونت استخوان پای او نیز نگران کننده است و شاید نیاز به عمل جراحی داشته باشد.

این متخصص پزشکی قانونی که با تاکید بر اینکه هانیه می بایست حداقل یک یا دو هفته دیگر بستری و تحت درمان قرار داشته باشد، افزود: من امیدوارم با این بلایی که سر هانیه آورده شده است، دستگاه قضائی به شدت ناپدری او را مجازات کند و احتمالا حضانت هانیه از مادرش را بگیرد. چون این زن هم به لحاظ جسمانی شرایط مناسبی برای نگهداری از این دختر بچه را ندارد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
الی
امیدوارم هانیه سلامتی کامل را بدست اورد.کاش کمبود های روحی هانیه به طور کامل جبران بشه.بزگ شده هانیه را در این جامعه کم نداریم.
مهتاب آجربنديان
هانيه قرباني بي فكري و بي توجهي جامعه ماست.چرا تو اين مملكت نبايد ارگاني باشه كه براي حفظ شرايط روحي و جسماني كودكان ايراني خيلي جدي و دقيق عمل كنه؟؟؟؟؟؟؟ شايد نهادهايي به اصطلاح اين مسئوليت را برعهده داشته باشند ولي مطمئنا دقيق و جدي به وظايفشون نمي پردازند چون اگر اين طور بود ما تو ايران امثال هانيه نخواهيم داشت. متأسفانه روز به روز هم داره به تعداد اين بچه هاي ْزار ديده اضافه ميشه و فقط زماني متوجه ميشيم كه كودك يا در حال مرگه يا جنون!!!!!!!!!!!!!!!!
ادمي در عالم خاكي نمي‌آيد به دست
همچين آدمي رو فقط بايد كشت! خيلي زود، بدون وقت‌گذراني و اين‌دست اون‌دست كردن.
ebrahim
واقعا تاسف داره
مسئولین باید یه فکری بکن !!!!!!!!!!!!!
4.2759s, 22q