جزئیات قتل یک شهروند به دست یکی از قویترین مردان ایران

۱۳۹۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۴ - کد خبر: 27135
سلامت نیوز :چهارشنبه گذشته در یک درگیری خیابانی یکی از ورزشکارانی که لقب قویترین مردان ایران را به خود اختصاص داده است با وارد کردن ضرباتی یک شهروند را به قتل رساند.
به گزارش برنا، چهار شنبه گذشته، هفتم اردیبهشت، یکی از قویترین مردان ایران در منطقه جنت آباد تهران با چند نفر درگیر می شود. در این نزاع خیابانی که طبق اخبار رسیده، بر سر یک اختلاف مالی بوده است چهار انگشت یکی از افراد درگیر در این نزاع، قطع و فرد دیگری نیز با ضربات ورزشکار معروف مجروح می شود.
مجروحان این درگیری به بیمارستانی در غرب تهران منتقل می شوند، اما تلاش پزشکان برای نجات یکی از مجروحان بی ثمر می ماند و وی بر اثر شدت جراحات وارده به سر جان خود را از دست می دهد.

این درحالی است که جنازه فرد متوفی امروز از بیمارستان به بهشت زهرا تشیع شده و آقای «قاف» نیز پس از این اتفاق خود را به مراجع قضایی معرفی کرده است.


شایان ذکر است طی سالهای گذشته در رقابتهای قویترین مردان ایران چند گروه از ورزشکاران که با یکدیگر ارتباط خانوادگی دارند، حضور یافته و هر کدام نیز در دوره‌ای موفق به کسب عنوان نخست شده اند. حاشیه حضور این افراد در مسابقات سالهای اخیر کم نبوده و از گوشه و کنار اخبار دعوای گروهی آنها پیرامون رقابتهای سالهای اخیر به کرات رسانه ای شده بود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.70135s, 18q