تاریخ برگزاری آزمون زبان عمومی وزارت بهداشت

۱۳۹۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۶ - کد خبر: 27591
سلامت نیوز :  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به برگزاری نهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE گفت: این آزمون در خرداد برگزار می شود و ثبت نام همچنان ادامه دارد.
 دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با مهر افزود: ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir انجام می شود.وی خاطرنشان کرد: حدود یک هزار و 600 نفر تاکنون در این آزمون ثبت نام کرده اند و در صورت ثبت نام از تعداد بیشتری از افراد آزمون در دو نوبت برگزار می شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای 2 تا 5 خردادماه از طریق سایت مرکز سنجش قابل دریافت است و آزمون نیز در روز 6 خرداد برگزار می شود. نسل سراجی اظهار داشت: داوطلبان باید علاوه بر فیش واریزی سایر مدارک را به صورت اینترنتی ارسال کنند عدم ارسال مدارک به منزله انصراف از شرکت در آزمون است داوطلبانی که اقدام به ثبت نام الکترونیکی کرده و کد رهگیری دریافت می کنند بدون ارسال مدارک نمی توانند در آزمون شرکت کنند.

 وی یادآور شد: برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن کارت ورود به جلسه، اصل کارت ملی و اصل فیش بانکی الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود. کارنامه اینترنتی از روز چهارشنبه 11 خرداد از طریق سایت سنجش قابل دریافت است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.38005s, 18q