مسئولین با سازمان نظام پرستاری همگام شوند

مدیران پرستاری قدرت دفاع از پرستاران را ندارند

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۲ - کد خبر: 279100
مدیران پرستاری قدرت دفاع از پرستاران را ندارند

سلامت نیوز: عضو نظام پرستاری خرم آباد با بیان این که مشکلات مدیران و سوپروایزران پرستاری جدا از پرستاران بالین نبوده، گفت: مشکلات پرستاران به قوانین دانشگاهی بازمیگردد و از طریق مدیران و سوپروایزران قابل حل نخواهد بود زیرا مدیران پرستاری قدرت دفاع از پرستاران را ندارند.

به گزارش سلامت نیوز، صادق امامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که پرستار در هر رده ای که قرار داشته باشد باز هم پرستار است و تفکیک آنها کار درستی نخواهد بود ، اظهار داشت: جداسازی پرستاران و تفکیک کارانه های آنان کار درستی نخواهد بود و باعث ایجاد تبعیض و بی عدالتی در بین پرستاران هر بخش خواهد شد .

وی با بیان این که اعتبار بخشی یکی از فعالیت هایی است که پرستاران را از بالین دور می کند، تصریح کرد: اعتبار بخشی نوعی کاغذ بازی محسوب می شود و بیشتر وقت پرستاران را به خود اختصاص می دهد و این امر باعث ایجاد فاصله بین پرستار و بیمار می شود.

عضو نظام پرستاری خرم آباد با اعتقاد به این که مدیران پرستاری قدرت کافی برای دفاع از پرستاران ندارند، خاطر نشان کرد: مشکلات پرستاران به قوانین دانشگاهی بازمیگردد و از طریق مدیران و سوپروایزران قابل حل نخواهد بود و اگر قوانین به درستی اجرا شوند قطعا به نفع تمامی پرستاران در هر رده ای خواهد بود .

وی افزود: در جهت پیش برد اهداف پرستاری، مسئولین می توانند همگام با سازمان نظام پرستاری قدم بردارند تا قوانین برای پرستاران اجرایی شود که این مهم به نفع مدیران و سایر رده های پرستاری و مردم خواهد بود..

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.98063s, 20q