تشدید کنترل تعرفه‌ بیمارستانهای خصوصی و دولتی از اول خرداد

۱۳۹۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۰ - کد خبر: 27968
تشدید کنترل تعرفه‌ بیمارستانهای خصوصی و دولتی از اول خرداد
سلامت نیوز : معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی ایران از فعالیت تیم نظارتی این سازمان از اول خرداد به منظور کنترل تعرفه ها در بیمارستانهای خصوصی و دولتی خبر داد.
دکتر غلامحسین نیک نژاد در گفتگو با مهر اظهار داشت: به دستور رئیس سازمان نظام پزشکی، سیستم نظارتی با حضور افرادی از سازمان انتخاب شده اند که قرار است بزودی از بیمارستانهای خصوصی و دولتی بازرسی کنند.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه سازمان نظام پزشکی کنترل روند ارائه خدمات درمانی در بیمارستانهای خصوصی و دولتی است، افزود: در سال 90 قرار است که تعرفه های بخش خصوصی و دولتی را هیئت دولت تعیین و اعلام کند.

نیک نژاد با اشاره به اینکه تعیین تعرفه های بخش خصوصی وظیفه سازمان نظام پزشکی بود که این اختیارات را در سال جاری از این سازمان گرفتند، ادامه داد: در شرایط فعلی که تعرفه های سال 90 اعلام نشده است چگونه می خواهیم بر روند تعرفه ها نظارت کنیم.

معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی به نظارتها و بازرسیهای وزارت بهداشت از بیمارستانها اشاره کرد و افزود: اگر بازرسان این وزارتخانه هم به بیمارستانها بروند، نظارت آنها می بایست بر اساس تعرفه های سال گذشته باشد.

وی گفت: تا کنون نامه ای از معاونت درمان وزارت بهداشت یا دانشگاههای علوم پزشکی دریافت نکرده ایم که طرح شکایتی شده باشد.

نیک نژاد تاکید کرد: تیم نظارتی سازمان نظام پزشکی از اول خرداد بر نحوه اعمال تعرفه ها در بیمارستانهای خصوصی و دولتی نظارت و رسیدگی می کند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.13492s, 19q