پایلوت شبكه ملی پایش غذا تا پایان سال اجرایی می شود

۱۳۹۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۸ - کد خبر: 29226
سلامت نیوز : مدیركل نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت از اجرای آزمایشی شبكه ملی پایش غذا تا پایان امسال در كشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، بهروز جنت ایجاد شبكه ملی پایش غذا در كشور را از جمله برنامه‌های اولویت‌دار سازمان غذا و دارو در سال جاری عنوان كرد و گفت: وزیر بهداشت طی نامه‌ای به معاونت فناوری ریاست جمهوری همكاری و كمك برای طراحی این شبكه را خواستار شده‌ است.

وی ادامه داد: با ایجاد این شبكه، تمام آزمایشگاه‌های كنترل غذا و دارو، كارخانه‌های تولیدی و واحدهای نظارتی به صورت الكترونیكی با یكدیگر در ارتباط خواهند بود.

مدیركل نظارت بر موادغذایی سازمان غذا و دارو خاطر نشان كرد: این شبكه باید به صورت تدریجی ایجاد شود و با تشكیل این شبكه ملی، كل كشور و ارگان‌های مختلف به این شبكه وصل می‌شوند. به این ترتیب تمام این ارگان‌ها اطلاعات خود را به این شبكه تزریق می‌كنند و آن اطلاعاتی را كه نیاز دارند، برداشت می‌كنند و در نهایت داده‌ها تبدیل به اطلاعات و اطلاعات تبدیل به دانش می‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
علی داوری
سلام از مربی نمونه ی ایران جناب اقای ایمان شهباز هم دعوت بفرماییددر مورد مبحث اتفاده ی از هورمونها و مکملهای ورزشی که روزانه به سیستم بدنی هزاران جوان ایرانی لطمه میزنه ایشون مصاحبه ی با شبکه 2 شون بسیار پر بیننده و جذاب اعلام شد ما منتظر گفتگو با این عزیز هستیم
0.17434s, 20q