رصد فضای سایبر برای جلوگیری از نقل و انتقال مواد مخدر

۱۳۹۰/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۳ - کد خبر: 29922
سلامت نیوز : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از رصد فضای سایبر برای جلوگیری از نقل و انتقال مواد مخدر خبر داد و گفت: تا کنون ردی از فروش مواد مخدر در فضاهای مجازی همچون فیس بوک به دست نیاورده ایم.
سردار حمیدرضا حسین آبادی در گفتگو با مهر اظهار داشت: پلیس سایبر مبارزه با مواد مخدر اقدام به رصد فضای مجازی برای جلوگیری از فروش و نقل و انتقال مواد مخدر کرده است. علاوه بر فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی، فضای مجازی رصد شده و خوشبختانه تاکنون نقل و انتقالی در این فضا انجام نشده است.

وی ادامه داد: امکان فعالیت باندهای مافیایی در این عرصه وجود دارد به همین دلیل پلیس با رصد دقیق فرصت فعالیت مافیای مواد مخدر در این فضا را می گیرد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به کنترل فیس بوک برای جلوگیری از نقل و انتقال مواد مخدر،اظهار داشت: تا کنون موردی از فروش یا نقل و انتقال مواد مخدر در این فضا نداشتیم.

حسین آبادی از کنترل بازار ماده مخدر شیشه خبر داد و افزود: قیمت هر کیلو ماده مخدر شیشه همچنان پنج میلیون تومان است و با توجه به گرایش جوانان به سمت مواد مخدر صنعتی این امر نگران کننده است. سعی می کنیم با نظارت بیشتر و اعمال قانون جدید از فعالیت و سوءاستفاده قاچاقچیان جلوگیری کنیم.

وی در پایان با اشاره به عزم جدی پلیس برای برخورد با سوداگران مرگ گفت:با تولید کنندگان و فروشندگان مواد مخدر صنعتی به شدت برخورد می شود. همچنین با ابلاغ قانون جدید مبارزه با مواد مخدر از دهم اردیبهشت ماه دیگر مشکلی در برخورد با سوداگران مرگ نداریم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.39653s, 18q