برگزاری همايش پژوهشی ساليانه دانشجويان دانشگاه های علوم پزشکی شرق کشور در مشهد

۱۳۹۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۱ - کد خبر: 30311
سلامت نیوز : اين کنگره به صورت ساليانه در سطح کشوری در يکی از دانشگاه های علوم پزشکی شبکه همکار شرق کشور برگزار می گردد.

عنايت به سياست گذاری های صورت گرفته توسط دبيرخانه همايش هفتم و با توجه به پتانسيل بالای شهر مقدس مشهد در حوزه های اجرايی و علمی، امسال دانشگاه علوم پزشکی مشهد همايش هفتم را به صورت کاملا کشوری و با در نظر گرفتن سهميه خاص برای دانشجويان محترم شبکه همکار شرق کشور برگزار خواهد نمود. اين همايش فرصتی خواهد بود تا در آن بتوانيد به ارائه نتايج پژوهش های خود در هر يک از حيطه های مرتبط با علوم پزشکی بپردازيد و با ساير دانشجويان به بحث و گفتگو بنشينيد. همچنين می توانيد در کارگاه هايی که توسط خود دانشجويان و يا اساتيد برگزار می گردد، نشست های علمی، سخنرانی های اساتيد و مدعوين و ساير فعاليت های کنگره شرکت نماييد. اميدواريم همايش هفتم، جلوه گاه بيشترين نوآوری ها در حوزه برنامه های علمی و بالاترين کيفيت در حوزه برنامه های اجرايی باشد. به منظور افزايش سطح کيفی همايش، امسال هتل 5 ستاره پارس مشهد به عنوان محل برگزاری همايش در نظر گرفته شده است و در حوزه برنامه های کميته علمی نيز، ، اميدواريم برنامه های متنوع در نظر گرفته شده موجبات رضايت تمامی شرکت کنندگان مان را فراهم آورد. به نقل از دبیرخانه این همایش نهايت تلاش برگذارکنندگان بر اين است تا اين همايش با ارائه شيوه ای نوين در برگزاری ، آغازگر تحولی در حيطه همايش های دانشجويی باشد. در اين راستا سعی شده در شيوه برگزاری و همچنين محتوای جلسات ايراد سخنرانی، کارگاه ها و نشست ها تغييراتی اعمال شود. از هدف های اين همايش ارائه آخرين دست آوردهای علمی-پژوهشی دانشجويان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، گردهمايی و تبادل نظر محققين، صاحبنظران، و انديشمندان دانشجو با ارائه تحقيقات انجام شده بوده و از ديگر سو، برقراری يک ارتباط کامل با مراکز دانشگاهی کشوری به خصوص در شبکه همکار شرق کشور به منظور ارتقا کيفيت همايش چه در بحث علمی و چه در حوزه اجرايی از دغدغه های هميشگی اين همايش می باشد تا جامعه پزشکی با کمک گرفتن از حداکثر توانمندی های کشوری، به يک نتيجه درخشان دست پيدا نماید؛ زيرا به اعتقاد ما؛ زمانی می توانيم به بهترين عملکرد برسيم که از حداکثر تجربيات و ظرفيت های موجود استفاده کنيم. همايش هفتم در نظر دارد امسال در رويکرد جديد خود، بيان کننده موقعيت های مختلف پژوهشی و همچنين تبيين کننده مسير های پژوهشی باشد. در اين راستا دو موضوع "طب سنتی و طب مکمل" و "پزشکی الکترونيک" به عنوان نگاه های ويژه همايش انتخاب شدند و در کنار آن تدوين اولين کتاب حوزه های پژوهشی، توسط کميته علمی همايش هفتم، يکی از نوآوری هايی بوده است که آغاز به کار نموده. محورهای این همایش شامل سر فصلی از رشته های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ،رشته های تخصصی دندانپزشکی ، داروسازی و داروشناسی ، بهداشت وپزشکی اجتماعی ، رشته های پيراپزشکی ، ساير رشته های علوم پزشکی ، طب سنتی و طب مکمل ، رشته های علوم پايه ، علوم بين رشته ای ، نانوتکنولوژی ، پزشکی الکترونيک خواهد بود علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه الکترونیکی این همایش به آدرس www.arcemss.ir مراجعه نمایند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
فاطمه
چرا بجای هزینه های غیر ضروری برای گل و شیرینی و پکیج در همایش ها کنگره ها و مجالس و نشست های مختلف که هر روزه برگزار میشود برای تشکیل یک سازمان جهت حمایت از معلولین جسمی روانی و ضایعات نخاعی و نیازمندان واقعی تصمیمی گرفته شود.
0.57358s, 19q