یک رژیم غذایی با توجه به گروه خونی

۱۳۹۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۳۴ - کد خبر: 30528
یک رژیم غذایی با توجه به گروه خونی
سلامت نیوز : چهار نوع گروه خونی مختلف وجود دارد AB,B,A,O . مردم با گروههای خونی مختلف باید برنامه های رژیم غذایی مختلفی را به منظور حفظ سلامتی داشته باشند . در زیر به برخی توصیه های غذایی می پردازیم .

گروه خونی O
افراد این گروه باید از غلات و محصولات لبنی کمتر استفاده کنند . علت اصلی افزایش وزن این افراد گلوتن است . گروه خونی O باید گوشت گاو بدون چربی یا گوشت بره ، بوقلمون ،مرغ و غذاهای دریایی و لوبیا ،کلم پیچ و سبزی را در برنامه غذایی خود بگنجانند . در مورد ورزش هم باید هر روز تمرینات سبک و نرمش داشته باشند.

گروه خونی A
این گروه باید تمرکز بیشتری بر وعده های غذایی گیاه خواری داشته باشند و محصولات لبنی ومرغ را محدود کنند . رژیم غذایی این دسته افراد باید شامل سبزیجات خام یا بخارپز شده عدس ، لوبیا ، غلات سبوس دار باشد . یوگا و پیاده روی پرثمرترین ورزش برای این دسته افراد است .

گروه خونی B
افراد این گروه خونی غالبا سیستم ایمنی بدنشان قوی تر از سایرین است . این گروه می توانند غذای متنوع تری انتخاب کنند من جمله غذاهای دریایی ، گوشت بره ، گوشت گاو و فرآورده های لبنی ، همچنین جو ، ارزن ، سبزی و میوه و ...
در مورد ورزش هم دوچرخه سواری ، تنیس و شنا را توصیه می کنیم .

گروه خونی AB
گروه خونی AB پیچیده ترین گروه خونی است . محصولات توصیه شده به این گروه افراد : بره ، بوقلمون ، تخم مرغ ، محصولات لبنی ، برنج ، آلو و آلبالو است . این دسته باید به طور منظم فعالیت ورزشی داشته باشند . یوگا ، شنا و تنیس هم می تواند برایشان سودمند باشد .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.38456s, 18q