گرد و غبار در ایستگاه های مترو ناشی از عملیات عمرانی است

۱۳۹۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۵ - کد خبر: 31162
گرد و غبار در ایستگاه های مترو ناشی از عملیات عمرانی است
سلامت نیوز: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران وجود هر نوع آلودگی در داخل تونل های مترو را تکذیب کرد و گفت: این موضوع به اطلاع اعضای شورای شهر تهران نیز رسیده است.

محمد قلی ها در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ایلنا با بیان این مطلب گفت: با توجه به دعوتی که اعضای شورای شهر از ما به عمل آوردند در این جلسه حضور پیدا کرده و تمامی اندازه گیری هایی که در گذشته و اکنون انجام شده است را به آنها ارائه دادیم.

وی افزود: حتی اندازه گیری هایی که مرکز تحقیقات وزارت کار نیز انجام داده را نیز به اعضای شورا ارائه داده که براساس اندازه گیری های مرکز تحقیقات این وزارتخانه هیچگونه آلودگی در هوای تونل ها وجود ندارد.

قلی ها اما عنوان کرد که برای اطمینان بیشتر مرکز کنترل کیفیت هوای تهران آمادگی خود را برای سنجش آلودگی هوای داخل تونل ها اعلام کرده و قرار شده که براساس نظر کارشناسان این مرکز، موضوع مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

وی درباره وجود ریزگردها و گرد و غبار در داخل برخی از ایستگاه ها از جمله ایستگاه چهارراه ولیعصر توضیح داد: هم اکنون زیر خط این ایستگاه، عملیات عمرانی برای احداث ایستگاه تبادلی در حال انجام است و وجود گرد و غبار ناشی از این عملیات عمرانی است و ربطی به آلودگی هوا ندارد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران عنوان کرد که هم اکنون ایستگاه چهارراه ولیعصر به دلیل وجود گرد و غبار دائما در حال ایزوله شدن است اما اگر باز هم گرد و غبار مردم را اذیت می کند تعداد دفعات ایزوله را بیشتر خواهیم کرد که این موضوع نیازمند بررسی بیشتر است.
منبع: ایلنا
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21177s, 18q