ولین پروانه مطب اینترنتی جامعه پزشکی صادر شد

۱۳۹۰/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۸ - کد خبر: 31983
سلامت نیوز : پس از آغاز به کار سامانه تمدید غیرحضوری پروانه مطب پزشکان از ابتدای هفته جاری، اولین پروانه مطب یکی از پزشکان که با استفاده از این سامانه ثبت شده بود، امروز و در مدت کمتر از 5 روز کاری صادر شد.

دکتر داریوش طاهرخانی با اعلام این خبر گفت: اولین فرد ثبت ‌نام کننده در سامانه تمدید غیر حضوری پروانه مطب که از پزشکان متخصص ارتوپد تهرانی است، امروز پس از 5 روز از زمان ثبت‌نام و با تحویل مدارک مورد نیاز، پروانه مطب خود را تحویل گرفت.

وی افزود: از زمان آغاز به کار سامانه تمدید غیر حضوری پروانه مطب پزشکان از روز شنبه 15 مرداد ماه تاکنون بیش از صد نفر از اعضای جامعه پزشکی تهران در این سامانه ثبت‌نام و درخواست تمدید پروانه فعالیت خود را ارایه نموده‌اند.

عضو شورای عالی نظام پزشکی خاطرنشان کرد: پیش از این کلیه امور مربوط به تمدید پروانه مطب یا دفاتر فعالیت جامعه پزشکی به صورت حضوری و در یک دوره کاری 50 روزه انجام می‌گرفت که خوشبختانه با اصلاح روند صدور و تمدید پروانه‌ها و راه‌اندازی سامانه غیر حضوری تمدید پروانه مطب، این زمان به کمتر از یک هفته کاهش یافته و نیازی به حضور اعضا در محل سازمان برای ارایه درخواست نیست.

وی عنوان کرد: همچنین کلیه مدارک مورد نیاز برای تمدید و صدور پروانه‌ها (مشروط و غیر مشروط) بر روی سایت سازمان نظام پزشکی درج شده و اعضای جامعه پزشکی قبل از مراجعه به اداره کل پروانه‌های این سازمان می‌توانند از مدارک و شرایط دریافت پروانه‌ها اطلاع یابند.

دکتر طاهرخانی در پایان یادآور شد: کلیه اعضای جامعه پزشکی برای اطلاع از مدارک تمدید و صدور پروانه مطب و نیز ارایه درخواست به صورت غیر حضوری می‌توانند به سایت سازمان نظام پزشکی به نشانی www.irimc.net و www.irimc.org مراجعه نمایند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.12145s, 18q