علی نصیریان به نفع خیریه رعد روی صحنه می رود

۱۳۹۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۵ - کد خبر: 35496
سلامت نیوز: علی نصیریان به نفع آموزش رایگان معلولان خیریه رعد به روی صحنه می رود. این بازیگر تئاتر و سینما در دو نمایش آدم خوابش می‌گیره و بازیگر و زنش به کارگردانی محسن معینی 6 آبانماه امسال به روی صحنه می‌رود.
 
مجتمع آموزشی و نیوکاری رعد از 27 سال گذشته تاکنون در جهت آموزش رایگان و اشتغال معلولان و توانیابان فعالیت می کند .
 
کارگردان و طراح دو نمایش آدم خوابش می گیره و بازیگر و زنش، محسن معینی است که به تازگی بعد از تحصیل تئاتر در آلمان به ایران بازگشته و چندی پیش نمایش عقل دهم را در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه برد.
 
در هر دو نمایش که هر شب به غیر از شنبه‌ها از ساعت 20:00 به طور متوالی در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد، محبوبه بیات در کنار نصیریان ایفای نقش می‌کند و علی قمصری آهنگساز با شیوه همیشگی خود یعنی کار با سازهای ایرانی و ملودی های متغیر، موسیقی کار را ساخته است.
 
سایر عوامل این دو نمایش عبارتند از نقاشی‌ها: آیدین آغداشلو، مشاور آرایش صحنه: داریوش پیرو، مدیر مالی: احمد حسن زاده، دستیار کارگردان: ژوبین غازیانی، مشاور رسانه ای: امیر پوریا، طراح لباس: مه شب میرحسنی، مدیر صحنه: نیوشا بوذری، منشی صحنه: سهیلا شفیعی، طراح پوستر و بروشور: مهیار گودرزی، هماهنگی و تبلیغات: مهدی واحد و تهیه‌کننده: نگین میرحسنی واحد.
 
برای خرید بلیت های آدم خوابش می گیره و بازیگر و زنش می توانید از یکم آبان در خیریه رعد و فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنید
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.15177s, 18q