معده هم انفولانزا میگیرد

۱۳۹۰/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۵ - کد خبر: 35908
سلامت نیوز : آنفلوانزای معده اساسا اصطلاح شایعی است كه برای عفونت ویروسی «گاستروآنتریت» یا همان ورم معده و روده به كار می‌رود.عفونت ویروسی «گاستروآنتریت» شامل التهاب معده و روده به دلیل فعالیت ویروس‌ها در دستگاه گوارش است. یك نكته بسیار مهم در هنگام مواجه با بیماری آنفلوانزای معده این است كه این عضو می‌تواند التهاب ویروسی خود را محدود سازد و بنابراین معمولا به خودی خود بهبود می‌یابد.

اما اگر این بیماری شما را نگران و رنجور كرده است، اولین اقدام موثر این است كه رژیم غذایی خود را تغییر دهید تا به درمان مشكل خود كمك كنید.برای این منظور فقط كافی است مایعاتی را كه بدن‌تان در طول بیماری از دست داده، جایگزین كنید. به این ترتیب خواهید دید كه در طول یك مدت كوتاه بهبود خواهید یافت. همچنین باید مراقب تغذیه خود در زمان ابتلا به آنفلوانزای معده باشید.

به گزارش پایگاه اینترنتی هیلبلاگ، هرچند برخی افراد معتقد هستند كه نوشیدن مایعات كافی برای جبران آب و الكترولیت‌های ازدست‌رفته به منظور بهبود این بیماری كافی است اما توجه به این نكته بسیار حیاتی است كه برخی از مواد غذایی می‌توانند این بیماری را تشدید كنند و منجر به آسیب دیدگی بیشتر معده و روده شوند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.29186s, 18q