داروهای لاغری سبب اختلالات مغزی می‌شود

۱۳۹۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۵ - کد خبر: 36304
داروهای لاغری سبب اختلالات مغزی می‌شود
سلامت نیوز: رییس انجمن جراحان قلب گفت: داروهای لاغری حاوی مواد مخدر است که برای فرد عوارض مغزی ایجاد می‌کند، پس افراد باید به به هشدارها و عوارض داروهای لاغری توجه کنند.

محراب مرزبان رییس انجمن جراحان قلب در گفت‌وگو با برنا اظهار داشت: دستگاه‌های لاغری عوارض زیادی برای افراد به همراه دارد، این در حالی است که داروهای لاغری نیز که اغلب دارای ترکیبات هورمونی هستند، عوارض و مشکلات مختلف را برای فرد ایجاد خواهند کرد.

رییس انجمن جراحان قلب ادامه داد: متاسفانه برخی از داروهای لاغری حاوی مواد مخدر است که برای فرد عوارض مغزی، گوارشی و پوستی ایجاد می‌کند.

مرزبان افزود: برخی از افراد برای بدست آوردن سود بیشتر اقدام به فروش داروهای لاغری می‌کنند که نه تنها این دارو‌ها خاصیت لاغری نداشته، بلکه عوارض فراوانی را برای مصرف کننده در پی خواهد داشت، در واقع شهروندان باید هشدارها و عوارض داروهای لاغری را جدی بگیرند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.23045s, 20q